kabutes.kasvyksta.lt
 
Autoriai: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Ž
Citatų: 4668 Autorių: 659

    Prisijungimas

Metų horoskopas
Meilės horoskopas Šiandienos horoskopas
Savaitės horoskopas
Mėnesio horoskopas
Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą:Bill Costly
Vardas: Bill
Pavarde: Costly
Gimė: 1937-07-12
Tautybė: Amerikietis
Aprašymas:

Bill Cosby (William Henry Cosby Jr., Ed D.) amerikiečių komikas, aktorius, rašytojas, televizijos prodiuseris ir aktyvistas.


Gimė Pensilvanijoje, Filadelfijoje. Mokykloje B.Cosby save apibūdino kaip klasės klounu. Mokykloje buvo beisbolo komandos kapitonas. Paauglystėje žaidė futbolą, krepšinį, beisbolą. Mokytojai dažnai sakydavo, kad vaikinui rūpi kvailiojimai nei mokslai. Dar besimokydamas dirbo batų parduotuvėje, kad padėtų savo šeimai.

1965 m. vaidino filme „šnipas“ (Spy).

1969 m. vedė televizijos laidą „The Bill Cosby Show“. Jis buvo vienas iš pagrindinių veikėjų vaikų televizijos laidose. Kartu su „The Electric Company“ pirmus du sezonus kūrė humoristinius mokomuosius animacijos filmukus „Fat Albert and the Cosby Kids“ apie grupę jaunų draugų, užaugančių mieste.

Kiti filmai kuriuose vaidino B.Costly. „Džekas“ ( Jack) 1996 m., „Tėtis vaiduoklis“ (Ghost Dad) 1990 m., „šėtonas ir Maksas“ (The Devil and Max Devlin) 1981 m..

www.kabutes.lt


Citatos

Kad pasisektų, jūsų sėkmės noras turi būti didesnis, negu jūsų nesėkmės baimė.
Visos teisės saugomos ©2008 Kabutės.lt - Apie mus - Lietuviškos kabutės - Pasiūlyti citatą Nuorodos: citatos.com | posakiai | Skelbimai Kaune |