kabutes.kasvyksta.lt
 
Autoriai: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Ž
Citatų: 4668 Autorių: 659

    Prisijungimas

Metų horoskopas
Meilės horoskopas Šiandienos horoskopas
Savaitės horoskopas
Mėnesio horoskopas
Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą:



Michaelis Laitmanas




Vardas: Michaelis
Pavarde: Laitmanas
Gimė: 1946 m.
Tautybė: Baltarusis
Aprašymas:

Michaelis Laitmanas (Michael Laitman) (filosofijos mokslų daktaras, biokibernetikas) - mokslininkas kabalistas, ontologijos ir pažinimo teorijos profesorius, Pasaulinės kabalos akademijos ir J. Ašlago kabalos tyrimo instituto (ARI - Ashlag Research Institute) - pelno nesiekiančių organizacijų, kurios užsiima kabalos mokslo tyrinėjimais ir šviečiamąja veikla, įkūrėjas ir vadovas.


M. Laitmanas gimė 1946 m. Vitebske (Baltarusija). 1970 m. baigė Leningrado valstybinio politechnikos instituto biologinės ir medicininės kibernetikos fakultetą. Studijuodamas dirbo tiriamąjį darbą Kraujo tyrimo institute, specializavosi širdies ir smegenų kraujotakos elektromagnetinio reguliavimo srityje. Pastaruosius 30 metų užsiima kabalos mokslo tyrinėjimais. Gyvena Izraelyje, vedęs, turi tris vaikus.

Moksliniai tyrinėjimai paskatino M. Laitmaną studijuoti senovinį kabalos mokslą. 1978 m. jis tapo kabalisto Barucho Ašlago mokiniu. B. Ašlagas (1906-1991) – didžiojo kabalisto, knygos „Zohar“ komentaro autoriaus Jehudžio Ašlago (1884-1954) sūnus ir pasekėjas. M. Laitmanas tęsia kabalos žinių perdavimo estafetę šiuolaikinei kartai.

M. Laitmanas parašė daugiau nei 30 knygų, kuriose išsamiai komentuoja iš esmės visus autentiškus kabalistinius šaltinius. Savo veikaluose jis faktiškai atnaujino tradicinį požiūrį į kabalą, atskleidė ją kaip žinojimą, būtiną visai žmonijai.

šiandien M. Laitmano ilgamečiai kabalos mokslo tyrinėjimai pelno visuotinį pripažinimą. Nuo 2005 m. jis yra Pasaulio išminčių tarybos (World Wisdom Council), kuri jungia žymiausius mokslininkus ir visuomenės veikėjus, svarstančius šiuolaikinės civilizacijos globalines problemas, narys.


Citatos

Jeigu mokytojas kreipia dėmesį į Kūrėją, tai jis – Mokytojas, o jeigu kreipia dėmesį į save, tai jis - apsišaukėlis.
Nustokite reikalavę meilės, nes šiame pasaulyje meilės nėra! Yra sunkiai išsaugojami tam tikri tarpusavio santykiai, tačiau tai - ne meilė. Žmogus turi pakilti virš savojo egoizmo - tiktai su šia sąlyga yra galima meilė. Jei jis yra savo eogoizme, tai nesugeba mylėti.
Kadangi žmogus yra sukurtas tobulos Gamtos, o tobulumo požymis – ramybės būsena, nes judėjimas yra tam tikro trūkumo pasekmė, bandymas pasiekti norimo dalyko, tai ir žmogus mėgsta ramybę ir ramybę gali ignoruoti tiktai siekdamas išsivaduoti nuo tam tikrų svarbių dalykų, pavyzdžiui, maisto, šilumos, ir pan., stokos sukeliamų kančių.
Išmintingu vadinasi tas, kuris nelaukdamas vykstančių dalykų baigties, iš anksto mato vienų ar kitų įvykių pasekmes, todėl gali nuspėti ir užkirsti kelią nepageidaujamoms pasekmėms.
Meilė - tai pagrindinė, svarbiausia savybė pasaulio sandaroje. Aš netgi pasakyčiau, kad tai vienintelė teigiama savybė, kuri judina ir valdo, suriša visas jos dalis. Ji jungia visų konstrukcijų elementus: negyvosios, augalinės, gyvūnų, ir galiausiai - vidinį žmogaus pasaulį. Šią apjungiančią savybę mes vadiname meile arba visišku tarpusavio atsidavimu. Visuotinam meilės dėsniui paklūsta visa gamta, išskyrus žmogaus lygį, kuriame mes, palikti patys sau, darome viską, kas tik įmanoma, veikdami prieš šį dėsnį.
Visos teisės saugomos ©2008 Kabutės.lt - Apie mus - Lietuviškos kabutės - Pasiūlyti citatą Nuorodos: citatos.com | posakiai | Skelbimai Kaune |