kabutes.kasvyksta.lt
 
Autoriai: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Ž
Citatų: 4668 Autorių: 659

    Prisijungimas

Metų horoskopas
Meilės horoskopas Šiandienos horoskopas
Savaitės horoskopas
Mėnesio horoskopas
Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą:Nikola Sebastjenas de Šamforas
Vardas: Nikola Sebastjenas de
Pavarde: Šamforas
Gimė: 1741-04-06
Mirė: 1794-04-13
Tautybė: Prancūzas
Aprašymas:

      Nikola Sebastjenas de šamforas  (Nicolas Chamfort) prancūzų rašytojas, geriausiai žinomas dėl savo šmaikščių epigramų, bei aforizmų.


     Gimė Nicolas-Sébastien Roch. Gavęs stipendija iš Collège des Grassins išvyko mokytis į Paryžių.  Vėliau pakalbėjas su Kolegijos vadovu priėmė Chamfort pavardę.

    1761m. M. van Eyck, pakvietė Nikola de šamforas  palydėti jį į Vokietiją.Po sugrįžimo į Paryžių, rašytojas skūrė  komediją, La Jeune Indienne (1764 m.)

    Iki 1769 m. jo literatūriniai pasiekimai mažai buvo žinomi, kol Académie française apdovanojo už Eloge on Molière“.

www.kabutes.lt


Citatos

Gamta, apdovanojusi vyrus nenumaldomu potraukiu moterims, matyt, nuspėjo, kad, jei ji nebūtų pritaikiusi šios atsargumo priemonės, panieka, rodoma moteriškajai lyčiai, ypač jos garbės troškimui, iškiltų rimta kliūtis žmonių giminės pratęsimui ir jos dauginimuisi.
Nikola Sebastjenas de Šamforas
Meilė – vienintelis jausmas, kuriame viskas tikra ir viskas melas; pasakyk apie ją kokią nesąmonę, ir ji atrodys tiesa. Meilė panaši į epidemiją: juo labiau mes jos bijome, tuo mažiau nuo jos esame apsaugoti.
Nikola Sebastjenas de Šamforas
Visos teisės saugomos ©2008 Kabutės.lt - Apie mus - Lietuviškos kabutės - Pasiūlyti citatą Nuorodos: citatos.com | posakiai | Skelbimai Kaune |