kabutes.kasvyksta.lt
 
Autoriai: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Ž
Citatų: 4668 Autorių: 659

    Prisijungimas

Metų horoskopas
Meilės horoskopas Šiandienos horoskopas
Savaitės horoskopas
Mėnesio horoskopas
Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą:Suzanne Vega
Vardas: Suzanne
Pavarde: Vega
Gimė: 1959-07-11
Tautybė: Amerikietė
Aprašymas:

    Suzanne Nadine Vega amerikiečių dainininkė, dainų autorė išgarsėjusi savo lyriškomis ir įkvepiančiomis dainomis. Dvi S.Vegas dainos „Luka“ ir „Toms Diner“ ( abi iš antrojo albumo „Solitude Standing”),  pateko į tarptautinius top 10 chartus.


   Gimė  Santa Monikoje. Kai Suzanne buvo dveji su puse metų, tėvai persikraustė į Niujorką, kuriame gyveno ispaniškame Harlem rajone. Kai mergaitei suėjo devyni, ji parašė pirmąjį eilėrašti, o būdama keturiolikos parašė ir pirmąją dainą. Vėliau mokytis pasirinko Niujorko prestižinę menų mokyklą, kurioje mokėsi modernaus šokio. Mokyklą baigė 1977 m.

   Grupei Cornelia Street Café parašė pirmąją dainą. Jos pirmoji daina buvo išleista „Fast Folk” albume.  Muzikos kompanijos nematydamos komercinės sėkmės ilgai atsisakinėję išleisti jos dainas. Tačiau S.Vega pasisekė ir 1984 m. pasirašė sutartį su leidybine grupe. Atlikėja sugebėjo greitai išgarsėti. Ypač sėkmingas buvo albumas „Solitude Standing”, kuris pelnė tarptautinę šlovę.

   Pagal tinklapio music.lt lankytojų įvertinimą, geriausios S.Vegos dainos yra.
1    Edith Wharton's Figurines
2    Moonlight Shadow   
3    In Liverpool   
4    Tom's Diner   
5    Luka   

www.kabutes.lt


Citatos

Aš visada galvoju, kad jeigu aš tapau populiari, aš daiau kažką ne taip.
Jums reikia apginti savo garbę. Ir jūsų šeimą.
Visos teisės saugomos ©2008 Kabutės.lt - Apie mus - Lietuviškos kabutės - Pasiūlyti citatą Nuorodos: citatos.com | posakiai | Skelbimai Kaune |