kabutes.kasvyksta.lt
 
Autoriai: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Ž
Citatų: 4668 Autorių: 659

    Prisijungimas

Metų horoskopas
Meilės horoskopas Šiandienos horoskopas
Savaitės horoskopas
Mėnesio horoskopas
Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą:Zigmundas Froidas
Vardas: Zigmundas
Pavarde: Froidas
Gimė: 1856-05-06
Mirė: 1939-09-23
Tautybė: Asutras
Aprašymas:

    Zigmundas Froidas originalus vardas Sigmund Freud – austrų neuropatologas, psichiatras, psichologas, psichoanalizės pradininkas. Z.Foidas tyrė tyrė seksualumo formavimąsi, pagrindė pasąmonės buvimą.

    Zigmundas Froidas, psichoanalizės pradininkas, išskyrė tris sąmonės kategorijas:

Sąmonė – sistema, susidedanti iš pojūčių, išgyvenimų, kuriuos žmogus suvokia tam tikru momentu.

Priešsąmonė susideda iš patirties, kuri tam tikru momentu nesuvokiama, bet gali lengvai grįžti į sąmonę spontaniškai ar valingai (pavyzdžiui, pažįstamo, sutikto gatvėje, vardas).

Pasąmonė – primityvių instinktų, emocijų, socialiai neprimtinų idėjų, siekių, trauminių atsiminimų, suvoktų dalykų „talpykla“, kurie per sąmonę pateko ir įsitvirtino joje. Pasąmonės turinys nebūtinai vien tik neigiamas. Pasąmonei nėra svarbi logika, laikas, erdvė, racionalūs dalykai. Pasąmonė labiausiai atsiskleidžia sapnuose, nes pasąmonės kalba yra vaizdas. Nepaisant valios pastangų, vaizdiniai negali iškilti sąmoningai.

www.kabutes.lt

WikipediaCitatos

Aš dar nesugebėjau atsakyti tik į vieną klausimą, kuris dar niekada ir nebuvo atsakytas: KO NORI MOTERIS?
Klaida – tai pasąmonės troškimas.
Seksas prasideda tada, kai moteris paima vyrą už rankos.
Galime nuolat tvirtinti, kad žmogaus intelektas yra silpnesnis už jo instinktus, ir būsime teisūs. Tačiau ši silpnybė yra labai keista. Intelekto balsas romus, bet jis nenutyla tol, kol nepradedama jo klausytis. Galų gale po daugkartinių atmetimų jis laimi. Toks požiūris leidžia būti optimistais dėl žmonijos ateities.
Iš prigimties žmonės nėra lygūs, tad neverta su jais elgtis, kaip su lygiais.

Žmogui jo artimas yra ne tik galimas pagalbininkas ar seksualinis objektas,bet kartu ir pagunda išlieti ant jo savo agresiją<..>be jo sutikimo naudotis juo seksualiai,<..>jį pažeminti,suteikti jam skausmo,jį kankinti ir žudyti.

Visos teisės saugomos ©2008 Kabutės.lt - Apie mus - Lietuviškos kabutės - Pasiūlyti citatą Nuorodos: citatos.com | posakiai | Skelbimai Kaune |