kabutes.kasvyksta.lt
 
Autoriai: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Ž
Citatų: 4668 Autorių: 659

    Prisijungimas

Metų horoskopas
Meilės horoskopas Šiandienos horoskopas
Savaitės horoskopas
Mėnesio horoskopas
Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą:Andrė Morua
Vardas: Andrė
Pavarde: Morua
Gimė: 1886-07-26
Mirė: 1967-10-09
Tautybė: Prancūzas
Aprašymas:

 

   Andrė Morua (André Maurois) tikrasis vardas Emilis Salomonas Herzogas (Emile Salomon Wilhelm Herzog) prancūzų rašytojas.

    Pirmoji knyga satyrinis romanas „Pulkininko Bramblio tylėjimas“ 1918 m., kuriame  pagrindinis dėmesys skiriamas pirmajam pasauliniam karui, kur rašytojui teko dalyvauti.

    Andrė Morua taip pat rašė biografijas, kurias romantizuodavo. Už šias biografijas buvo gerbiamas tiek kritikų, tiek paprastų skaitytojų. Keletas asmenybių apie kurių biografijas rašė: Persio šelio, Bernardo Kene, Bendžamino Disraelio, Bairono, Turgenevo, Voltero,  Karaliaus Edvardo ir kitų.

 

www.kabutes.ltCitatos

Rašymas yra sunkus amatas, kurio reikia mokytis lėtai, skaitant didžiuosius autorius, pradžioj bandant jais sekti, vėliau išdrįstant būti originaliam, sunaikinant savo pirmąją kūrybą.
Aistra – tai tam tikra liga, kuri, kaip kiekviena kita, suteikia didelių, kartais sopulingų kančių.
Aistrą pranoksta tikras jausmas.
Aistros apimtas žmogus netrukus tampa neatsargus.
Darbas padeda geriau stebėti gyvenimą.
Deramai senti – vadinasi, būti jaunesniems atrama, o ne kliūtimi, mokytoju, o ne varžovu, suprantančiam, o ne abejingam.
Didžiausias skausmas būna ne tada, kai vinys perveria kūną, o tada, kai žūsta gražioji svajonė. Kūnas gali kentėti arba mirti,o sužeista, nuvainikuota siela kenčia pragarą kasdien.
Žmonių charakterius lemia ir formuoja jų tarpusavio santykiai.
Visos teisės saugomos ©2008 Kabutės.lt - Apie mus - Lietuviškos kabutės - Pasiūlyti citatą Nuorodos: citatos.com | posakiai | Skelbimai Kaune |