kabutes.kasvyksta.lt
 
Autoriai: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Ž
Citatų: 4668 Autorių: 659

    Prisijungimas

Metų horoskopas
Meilės horoskopas Šiandienos horoskopas
Savaitės horoskopas
Mėnesio horoskopas
Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą:Annette Colby
Vardas: Annette
Pavarde: Colby
Gimė:
Tautybė: Amerikietė
Aprašymas:

Annette Colby – amerikiečių autorė ir mokytoja savęs tobulinimo srityje. Moko ir padeda žmonėms pamilti save, pasitikėti savo kūnų, patirti didesni džiaugsmą, vidinę ramybę ir kurti savo svajonių gyvenimą.


Annette lyderis savo srityje jau daugiau nei dvidešimt metų. Ji turi unikalią galimybę padėti žmonėms pakeisti savo elgesį ir pasiekti psichinę, dvasinę ir fizinę harmoniją, o taip pat atskleisti savidestrukcinę mintį, emociją ir elgesį . Parašė šimtai straipsnių į savo išleistą  internetinį puslapį „Loving Miracles“. Be to, ji buvo sveikatos ir fitneso sporto žurnalų redaktorė.  Autorės knygos  „Your Highest Potential“ ir „Body Redesign“ yra jos darbo tęsinys. Kiekviename savo įkvepiančiame darbe ji aprašo kelionę link dvasinės ramybės ir fizinės sėkmės.  Tūkstančiai žmonių, tam tikroje srityje, autorės pagalba išgijo.

 Ji naudoja teigiamus motyvacinius metodus, efektyviausias emocines transformacijas, mąstymo įgūdžių pažinimą, sėkmės įgyvendinimo strategijas ir savimeilės galią – visa tai gali sukurti asmeninę sėkmę. Taigi autorė paskyrė visą savo profesinį gyvenimą  žmonių gydymui, pasitelkdama nauja vizija ir naujoviškais gydymo metodais.

www.kabutes.lt
Parengė Jovita Milevič


Citatos

Kiekviena gyvenimo patirtis – įskaitant depresiją, emocinius skausmus ar valgymo ir svorio sutrikimus - nesvarbu kokia sunki ar sudėtinga problema būtų, ji turi teigiamą prasmę ir tikslą.
Tai kiek save mylime visada atsispindi fiziniame pasaulyje.
Mes turime neribotą potencialą ir nesvarbu kokia yra mūsų dabartinė situacija.
Tiesa yra labai asmeniška ir nuolat kintanti – mes žinome tiesą kada ją jaučiame.
Mūsų gyvenimo tikslas – įsimylėti į save, pasitikėti savo kūnu, patirti daugiau džiaugsmo ir sukurti savo svajonių gyvenimą.
Visos teisės saugomos ©2008 Kabutės.lt - Apie mus - Lietuviškos kabutės - Pasiūlyti citatą Nuorodos: citatos.com | posakiai | Skelbimai Kaune |