kabutes.kasvyksta.lt
 
Autoriai: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Ž
Citatų: 4668 Autorių: 659

    Prisijungimas

Metų horoskopas
Meilės horoskopas Šiandienos horoskopas
Savaitės horoskopas
Mėnesio horoskopas
Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą:Brian Tracy
Vardas: Brian
Pavarde: Tracy
Gimė: 1944 m.
Tautybė: Kanadietis
Aprašymas:

Brian Tracy – kanadiečių motyvavimo treneris, kuris parašė bestseleriais tapusius darbus bei audio knygas. Jo motyvavimo knygos apima vadovavimą, pardavimus, valdymo efektyvumą ir įmonės strategiją. Jis taip pat yra žmogiškųjų išteklių kompanijos vadovas, kuri yra įsikūrusi Solanos paplūdimyje, Kalifornijoje.


Vaikystėje, dar besimokydamas mokykloje, jis iš jos buvo išmestas.  Vėliau pradėjo keliauti po pasaulį. Grįžęs negalėjo rasti darbo ir tuomet jo kelias pasisuko į pardavimus. Jis nusprendė išanalizuoti sėkmingai dirbančius pardavėjus ir paskui pamėgdžioti juos. Artėjant jo pirmų metų pabaigai, jis tapo vyriausiuoju pardavėju. Po antrų metų jis tapo viceprezidentu, atsakingu už 95 žmones, o tuo metu jam buvo tik 25 m.. Būdamas 30 m. nusprendė sugrįžti į mokyklą, lankė Albertos universitetą ir galiausiai baigė su Magistro laipsniu.

1981 m. pradėjo kurti savo sėkmės istoriją, kurią pristatinėdavo „Fynikso seminaru“. 1985 m. buvo patobulintas ir pristatymas „Pasisekimo psichologija“. Jo parašyta knyga „Maksimalus pasisekimas“ pateko tarp 50 geriausių sėkmės klasikų.

Lietuvoje pasirodžiusios šio autoriaus knygos: „100 absoliučių verslo sėkmės dėsnių“ „21 visiškai nesulaužomas pinigų dėsnis“, „Dėmesio centras“,   „Pergalė!“,  „Suvalgyk šitą varlę“ , „Pasitikėjimo savimi dovana“, „Pasiekimų psichologija“.

www.kabutes.lt


Citatos

Didžiausia gyvenime klaida būtų manyti, kad mes iš tikrųjų dirbame ne sau, o kažkam kitam
Bendravimas tai yra įgūdis, kurį tu gali išmokti. Tai tas pats kas važiuoti dviračiu ar rašyti. Jeigu nori ties tuom dirbti, tu gali pagerinti kiekvieną gyvenimo dalį.
Visos teisės saugomos ©2008 Kabutės.lt - Apie mus - Lietuviškos kabutės - Pasiūlyti citatą Nuorodos: citatos.com | posakiai | Skelbimai Kaune |