kabutes.kasvyksta.lt
 
Autoriai: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Ž
Citatų: 4668 Autorių: 659

    Prisijungimas

Metų horoskopas
Meilės horoskopas Šiandienos horoskopas
Savaitės horoskopas
Mėnesio horoskopas
Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą:Clarissa Pinkola Estes
Vardas: Clarissa Pinkola
Pavarde: Estes
Gimė: 1945-01-27
Tautybė: Amerikietė
Aprašymas:

Clarissa Pinkola Estés – amerikiečių poetė, psichoanalitike. Ji yra pirmosios kartos amerikietė, kuri užaugo mažame 600 gyventojų turinčiame kaime, netoli Didžiųjų ežerų. Ji augo aplinkoje, kurioje beveik niekas nemokėjo skaityti ir rašyti. Jos rašymo stilių įtakojo jos šeima, kuri buvo ūkininkai, piemenys.


Daktaro laipsnį gavo „The Union Institute & University“ Ji beveik keturiasdešimt metu dirbo su įvairiomis  ligonių sveikatos problemomis. Kaip potrauminė specialistė, ji pradėjo dirbti septintajame dešimtmetyje ir rūpinosi sužeistais vaikais ir karo veteranais . Prisidėjo prie pagalbos, nukentėjusiems nuo žemės drebėjimo Armėnijoje, padėdavo atsitikus stichinei nelaimei ir šeimoms, kurios išgyveno rugsėjo 11 d. teroristinius išpuolius JAV.  Ji taip pat bandė išmokyti rašyti kalinius. Už savo darbą ji yra gavusi nemažai apdovanojimų.
 
 Clarissa Pinkola Estes dažnai skaitė pranešimus, medicinos tema. Ji taip pat yra parašiusi daugybę knygų apie sielos gyvenimą ir jos knygos buvo išverstos į 39 pasaulio kalbas.

Ji ra redaktorė TheModeratevoice.com naujienų ir politinių tinklaraščių, kuriuose rašo apie kultūros problemas, sielą ir politiką. Lietuvoje išleista šios rašytojos knyga „Bėgančios su vilkais“.

www.kabutes.lt


Citatos

Mylėti - tai pasilikti, kai kiekviena tavo ląstelė šaukte šaukia: bėk! (Citata iš knygos „Bėgančios su vilkais“)
Clarissa Pinkola Estes
Tad nenuostabu, jog ištisus amžius tikėta, esą vienaakiai, šlubiai, bekojai, berankiai ir kitokie luošiai pasižymi nepaprasta išmintimi bei išskirtiniais sugebėjimais. Dėl patirto sužeidimo ar apsigimimo jiems tenka anksti susidurti su tomis dvasios sritimis, kurios šiaip žmogui atsiveria tik gilioje senatvėje (Citata iš knygos „Bėgančios su vilkais“)
Clarissa Pinkola Estes
Visos teisės saugomos ©2008 Kabutės.lt - Apie mus - Lietuviškos kabutės - Pasiūlyti citatą Nuorodos: citatos.com | posakiai | Skelbimai Kaune |