kabutes.kasvyksta.lt
 
Autoriai: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Ž
Citatų: 4668 Autorių: 659

    Prisijungimas

Metų horoskopas
Meilės horoskopas Šiandienos horoskopas
Savaitės horoskopas
Mėnesio horoskopas
Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą:Dan Brown
Vardas: Dan
Pavarde: Brown
Gimė: 1964-06-22
Tautybė: Amerikietis
Aprašymas:

   Dan Brown garsus JAV rašytojas, tokių garsių kūrinių autorius kaip „Davinčio kodas“ , „Angelai ir demonai“, „Meteoritas“. D.Brown gimė 1964 m. gegužės 22 d. Niuhemšyre. Baigė Filipo Ekseterio akademiją, vėliau studijavo Amsterdamo koledže. Rašytojas domisi istorija , kriptografija, raktais,  kodais, kurie figūruoja rašytojo romanuose.


   1991 m. atvyko į Holivudą norėdamas tapti dainininku ir pianistu. Holivude susipažino su savo žmona Blythe Newlon. 1993 m. išleido savo nuosavą albumą.

   Po išleidimo grįžo į gimtąjį miestelį, kur dirbo anglų kalbos dėstytoju. Vėliau nusprendė atsidėti kūrybai. 1995 m. išleido „Skaitmeninė tvirtovė”, „Angelai ir demonai” pasirodė 2000 m. Po metų rašytojas parašė „Meteoritas“.

   2003 m. daug triukšmo, protestų, teismų patyrė žymiausias rašytojo kūriys „Da Vinčio kodas“. šis kūrinys buvo išleistas 80 mln. Tiražu, bei išverstas į 44 kalbas. šis žymiausias rašytojo kūrinys sukėlė pyktį garsaus kūrinio „šventasis kraujas ir šventasis Gralis“ autorių idėja Micheal Baigent ir Ričardas Leigh pyktį. Ji teigė, kad tai yra plagiatas nuo jų kūrinio, bei apkaltino Dan Brown autorių teisių pažeidimu.  Po teismų maratono, Didžiosios Britanijos aukščiausiasis teismas pripažino, kad Dan Brown išteisino.

   Rašytojas savo kūriniuose naudojasi daug simbolių, kurių tyrimu užsiima Hardavo profesorius Robertas Lengdonas.

   2006 m. pasirodė režisieriaus Ron Howard ekranizuotas DaVinčio kodas ir pagrindinį vaidmenį sukūrė Tomas Hanksas „Tom Hanks“.

Rašytojo kūriniai

„Skaitmeninė tvirtovė“ (Digital Fortress) (1997 m.)
„Angelai ir demonai“ (Angels and Demons) (2000 m.)
„Meteoritas“ (Deception Point) (2001 m.)
Da Vinčio kodas (The Da Vinci Code) (2003 m.)

 

www.kabutes.lt


Citatos

Paprastai kalbant, terorizmo tikslas yra - sėti išgąstį iir baimę. Įsigalėjusi baimė pakertą tikėjimą. Ji susilpnina priešininką iš vidaus, skatina visuomenėje neramumus ir bruzdėjjimą. <...> Terorizmas nėra pykčio ar neapykantos išraiška. Terorizmas yra politinis ginklas. Sugriaukite valdžios neklaidingumo ir nepažeidžiamumo fasadą, ir jūs sugriausite tos visuomenės tikėjimą.

šį vakarą mes su fiziniu pasauliu. Jį ignoruodami, pademonstruotume  tik kvailą ir beprasmį išdidumą. Išdidumas ir tradicijos negali būti iškelti aukščiau už pavojų.

Jūs gausinate it tobulinate masinio naikinimo ginklus, o popiežius keliauja po pasaulį maldaudamas lyderius uždėti apynasrį beatodairiškai pažangai. Jūs klonuojate gyvas būtybes, o Bažnyčia ragina apmąstyti moralines šių veiksmų pasekmes. Jūs raginate žmones bendrauti telefonu ir vaizdo ekranuose ir kompiuterinio ryšio kanalais, o Bažnyčia atveria savo duris ir kviečia mus tiesioginiam bendravimui, kuriam ir esame skirti. Jūs žudote negimusius kūdikius dėl mokslo pasiekimų, leisiančių išgelbėti kitų žmonių gyvybes, o Bažnyčia siekia atkreipti jūsų dėmesį į principinį šios motyvacijos ydingumą.
Jūs sakote, kad mokslas mus išgelbės. Aš sakau, kad mokslas mus sunaikino. Nuo Galilėjaus dienų bažnyčia stengėsi sulėtinti negailestingą mokslo žygiavimą pirmyn, kartais klaidingomis priemonėmis, tačiau visuomet geranoriškais motyvais. Vis dėlto mokslo pagundos buvo per didelės, kad žmogus būtų pajėgęs joms atsispirti. Aš jus raginu – apsižvalgykite aplinkui. Mokslo pažadai nėra ištesėti. Pažadai užtikrinti mūsų gyvenimo efektyvumą ir paprastumą pavirto ne kuo kitu kaip nesibaigiančia tarša bei chaosu. Mes esame susiskaldžiusi ir susipriešinusi gyvosios gamtos rūšis Rūšis žengianti susinaikinimo keliu.

  Kaip bažnyčia gali kovoti su tuo, kas žmonėms atrodo logiška ir teisinga! Kaip mes galime smerkti tai, kas dabar yra tapę pačiu mūsų visuomenės pamatu! Kiekvieną kartą, kai tik Bažnyčia pakelia perspėjantį pirštą, jūs smogiate atgal, apšaukdami mus tamsuoliais, nenuspėjančiais koja kojom su gyvenimu.

 

Jei nebuvo kankinamai sunku vadinasi darbą atlikai blogai
Visos teisės saugomos ©2008 Kabutės.lt - Apie mus - Lietuviškos kabutės - Pasiūlyti citatą Nuorodos: citatos.com | posakiai | Skelbimai Kaune |