kabutes.kasvyksta.lt
 
Autoriai: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Ž
Citatų: 4668 Autorių: 659

    Prisijungimas

Metų horoskopas
Meilės horoskopas Šiandienos horoskopas
Savaitės horoskopas
Mėnesio horoskopas
Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą:Dvaitas Eizenhaueris
Vardas: Dvaitas
Pavarde: Eizenhaueris
Gimė: 1890-10-14
Mirė: 1969-03-28
Tautybė: Amerikietis
Aprašymas:

     Dvaitas Eizenhaueris (Dwight David Eisenhower) trisdešimt ketvirtasis JAV prezidentas. Per antrąjį pasaulinį karą JAV kariuomenėje užėmė vienas iš aukščiausių pareigų. D.Eizenhaeris daug prisidėjo prie sąjungininkų išsilaipinimo Europoje, bei vėliau tapo pirmuoju NATO kariuomenės vadu.


      Dvaitas Eizenhaueris gimė Teksase, mokėsi Abilene High School . Mokykloje pasižymėjo kaip geras beisbolininkas ir futbolininkas.  Geras fizinis pasirengimas atvėrė duris į Vest Pointo karo akademiją.

    Besimokydamas akademijoje kažkokias tam tikrais gabumais neišsiskyrė, galima sakyti buvo vidutinis studentas.

       1932 m. tapo tankų bataliono vadu, nors norėjo atlikti misijas užsienyje.

    Prasidėjus antrajam pasauliniam karui dalyvavo Afrikos, Sicilijos ir Italijos mūšiuose. 1943 m. gruodžio mėnesį prezidentas Ruzveltas paskyrė jį vyriausiuoju sąjungininkų vadu.

   Nors daugelis istorikų abejoja jo kaip generolo savybėmis, nes jam neteko vadovauti atvirame kovos laukia, bet susilaukė iš generolų pagarbos.

Pasibaigus antrajam pasauliniam karui, vėliau įkūrus NATO, tapo pirmuoju jos vadu. 1953 m. tapo JAV prezidentu ir vadovavo iki 1961 m.

www.kabutes.lt


Citatos

Humoro jausmas yra vadovavimo meno komponentas, gebėjimas apsieiti su žmonėmis ir gebėjimas pasiekti, kad darbas būtų padarytas.
Dvaitas Eizenhaueris
Visos teisės saugomos ©2008 Kabutės.lt - Apie mus - Lietuviškos kabutės - Pasiūlyti citatą Nuorodos: citatos.com | posakiai | Skelbimai Kaune |