kabutes.kasvyksta.lt
 
Autoriai: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Ž
Citatų: 4668 Autorių: 659

    Prisijungimas

Metų horoskopas
Meilės horoskopas Šiandienos horoskopas
Savaitės horoskopas
Mėnesio horoskopas
Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą:Edmundas Malūkas
Vardas: Edmundas
Pavarde: Malūkas
Gimė: 1945-04-15
Tautybė: Lietuvis
Aprašymas:

   Edmundas Zenonas Malūkas vienas populiariausių Lietuvos rašytojų. Jo ūriniai išleisti didesniu nei 230 tūkstančių tiražu.


   Mokėsi Rietavo vidurinėje mokykloje, kurią baigė 1963 m. Vėliau mokslus tęsė veterinarijos akademijoje ir dirbo Neringos veterinarijos stoties viršininku.

   1986 m. baigė Maksvos veterinarijos institutą.

  E. Malūko išleisti romanai: „Kraujo skonis“ (1992 m.), „Juodieji želmenys“ (1996 m.), „Moters kerštas“ (1994 m.), „šiukšlyno žmonės“ (1995 m.), „Migla I- II dalys“ (2001m.), „Duženos“ (2002 m.), apsakymų rinkinys „Vilko duona“ (1998 m.).

www.kabutes.lt


Citatos

Tik jauti,kad tai kovos už būvį būdas-niekuomet su niekuo nebūti atviram.Ką tu žinai,to niekas nežino.
Tik čia vėl.....konktekstas kiek kitoks.Čia mintis herojaus,kuris nuo vaikystės pradėjo šiukšlyne savo karjerą,o paskui nuosavą verslą sukūrė.Bet visumoj,įsigilinus,tai yra velniškai teisingai pastebėta....Jei žinai tik tu,tai niekas prieš tave nepasinaudos ta paslaptim.
Moteris tarsi vanduo. Tik tada daiktas,kada į ąsotį supiltas. Kožnai vyriškos globos reikia.
Viltis,jei stipri,prakala akmenį.
Judėk, dirbk, savęs negailėk ir tu visada triumfuosi
Ne veltui rožė - meilės gėlė. Jausmai - tai visas tas spygliuotas krūmas ir pačią saulę viliojantys pasakiško grožio žiedai. o Šaknys? Tai protas, be kurio vysta žaluma ir išnyksta grožis, bet tu to nežinai.
Iš tylumos, lyg iš nieko palengvėle radosi ritmas. Įsiūbavo erdvę, jausmus, laiką, mintis ir žodžius. Tai kažkaip labai atitinka mano vidine savijautą
Visos teisės saugomos ©2008 Kabutės.lt - Apie mus - Lietuviškos kabutės - Pasiūlyti citatą Nuorodos: citatos.com | posakiai | Skelbimai Kaune |