kabutes.kasvyksta.lt
 
Autoriai: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Ž
Citatų: 4668 Autorių: 659

    Prisijungimas

Metų horoskopas
Meilės horoskopas Šiandienos horoskopas
Savaitės horoskopas
Mėnesio horoskopas
Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą:Irvin D. Yalom
Vardas: Irvin D.
Pavarde: Yalom
Gimė: 1931-06-13
Tautybė: Amerikietis/žydas
Aprašymas:

   Irvin David Yalom yra rašytojas grožinės ir dokumentinės literatūros. Taip pat psichiatras ir psichoterapeutas Stanfordo universiteto.


    Gimė žydų šeimoje, Vašingtono mieste. Kadangi gyveno etniškai sunkiame rajone, didelę vaikystės dalį praleido namuose skaitydamas knygas.

   Mokėsi ir baigė Bostono universitete, medicinos mokyklą 1956 m. Iki 1960 m. dirbo Niujorko ir Baltimorės ligoninėse. Po dviejų metų darbo Tripler General ligoninėje Honolulu,  Irvin D.Yalom pradėjo akademinę karjerą Stanfordo universitete. Dirbdamas šiame universitete padarė reikšmingus įnašus psichoterapijoje ir vystė  egzistencinės psichoterapijos modelį.

Rašytojo knygos

„Kai Nyčė verkė“, „Kasdien vis truputį arčiau“, „Mamytė ir gyvenimo prasmė“, „Meilės budelis ir kitos psichoterapinės istorijos“, „Melagis ant kušetės“, „Terapijos dovana“, „Žiūrėti į saulę. Kaip įveikti mirties baimę“.

www.kabutes.lt


Citatos

Žiūrėkite pro kito žmogaus langą. Mėginkite pasaulį pamatyti tokį, kokį jį mato pacientas.
Vienas iš pagrindinių mirties neigimo būdų - tikėjimas asmeniniu ypatingumu. Tai įsitikinimas, kad biologijos dėsniai mums negalioja, o gyvenimas negali būti toks žiaurus kap kitiems.
Kuo geriau ir prasmingiau nugyventas gyvenimas, tuo mažiau baisi jo pabaiga. Tik kai esame nepatenkinti nugyventu suprantame, kad iš naujo jo nenugyvensime, todėl baisi jo pabaiga.
Visos teisės saugomos ©2008 Kabutės.lt - Apie mus - Lietuviškos kabutės - Pasiūlyti citatą Nuorodos: citatos.com | posakiai | Skelbimai Kaune |