kabutes.kasvyksta.lt
 
Autoriai: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Ž
Citatų: 4668 Autorių: 659

    Prisijungimas

Metų horoskopas
Meilės horoskopas Šiandienos horoskopas
Savaitės horoskopas
Mėnesio horoskopas
Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą:Jim Cantalupo
Vardas: Jim
Pavarde: Cantalupo
Gimė: 1943-11-14
Mirė: 2004-12-19
Tautybė: Amerikietis
Aprašymas:

James Richard Cantalupo buvo amerikietis, kuris dirbo kaip pirmininkas ir generalinis direktorius McDonald korporacijoje iki kol neištiko staigi mirtis 2004 m. balandžio 19 d.


Gimė 1943 m. Lapkričio 14 d. Ilinojaus valstijoje, airių ir italų kilmės šeimoje. Tėvas buvo opometristas, o motina namų šeimininkė. Jis buvo auditorius „Arthur Youn“ kompanijoje, kurioje pradirbo aštuonerius metus ir vėliau prisijungė prie „McDonald“ kompanijos. 1974 m. dirbo kaip kontroliurius, o 1975 m. tapo vice-prezidentu. 1987 m. pradėjo dirbti šios kompanijos prezidentu, tačau 2002 m. atsistatydino ir užleido vietą Jackui Greenbergui. Tačiau po metų, 2003 m. jis vėl sugrįžo į vadovaujančias pareigas.

www.kabutes.lt


Citatos

Ir jeigu jūsų konkurentai neauga, jei nėra konkurencinės priežasties užaugti ir jūs norite, kad susikaupimas ir disciplina pridėtų klientus prie jau esančių parduotuvių, jūs turite priderinti savo strategiją.
Kiekvienais metais mes uždarome 300-400 restoranų, tarp kitko, čia yra tik persikėlimas į kitą vietą.
Aš manau, kad mes turime didelę profesinę patirtį ir esame tinkami, identifikuodami vartotojo tendencijas, poreikį ir norą.
Visos teisės saugomos ©2008 Kabutės.lt - Apie mus - Lietuviškos kabutės - Pasiūlyti citatą Nuorodos: citatos.com | posakiai | Skelbimai Kaune |