kabutes.kasvyksta.lt
 
Autoriai: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Ž
Citatų: 4668 Autorių: 659

    Prisijungimas

Metų horoskopas
Meilės horoskopas Šiandienos horoskopas
Savaitės horoskopas
Mėnesio horoskopas
Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą:Jodi Picoult
Vardas: Jodi
Pavarde: Picoult
Gimė: 1966-05-19
Tautybė: Amerikietė
Aprašymas:

Jodi Picoult

Jodi Picoult populiari amerikiečių rašytoja. Jos knygos parduotos daugiau nei 14 milijonų tiražu.


Rašytoją pirmąją istoriją parašė, kai jai buvo tik penki metai. Studijavo filologiją  Prinstono universitete ir jį baigė 1987 m. Magistro laipsnį gavo Harvardo universitete.

Besimokydama pinigų užsidirbdavo redaguodama įvairius vadovėlius. J.Picoult susituokė su Tim Van Leer su kuriuo susipažino universitete. 2003 m. buvo apdovanota New England Book Award prizu už kūrybą.

Keletas rašytojos romanų, kurie buvo išversti į lietuvių kalbą. „Mano sesers globėjas“, „Dešimtasis ratas“, „Nykstantys pavidalai“, „Devyniolika minučių“

„Devyniolika minučių“

Sterlingas yra nedidelis, niekuo neišsiskiriantis Anglijos miestelis, kur niekada nieko nevyksta – iki tos dienos, kai jį sukrečia pritrenkiantis smurto aktas. Atsipeikėję miestelio gyventojai privalės ne tik įgyvendinti teisingumą, bet ir suvokti savo vaidmenį tragedijoje. Džouzė Kormjer, bylą nagrinėjančios teisėjos paauglė dukra, buvo pačiame tragiškų įvykių centre ir galėtų būti kaltinimo liudytoja, tačiau neprisimena, kas įvyko prieš jos akis... O gal prisimena, bet dėl paslaptingų priežasčių sąmoningai pasirinko tylą?

Kaip ir visose kitose savo knygose, J. Picoult iškelia klausimus, į kuriuos nėra lengvų atsakymų. Ar gali jūsų vaikas tapti svetimas jums patiems? Ar yra pateisinamų priežasčių keršyti? Ir kas turi teisę teisti kitą? Atsakymai į šiuos klausimus nėra vienareikšmiški. (daugiau moteris.lt)

www.kabutes.lt


Citatos

Pusės egzistuoja visuomet. Visuomet yra ir nugalėtojas, ir pralaimėjusysis. Šalia kiekvieno žmogaus, kuris gauna, turi būti tas, kuris duoda. (Mano sesers globėjas)
Suprantate, ant lyno stovintis cirko akrobatas nori, kad kiekvienas patikėtų, jog tai, ką jis daro, jam yra visiškai lengva, bet atidžiai pažvelgus matyti, kad vienintelis jo troškimas yra sėkmingai pasiekti kitą lyno galą. (Mano sesers globėjas)
Leiskite man pasakyti jums štai ką: kai sutinki vienišių, nesvarbu, ką jis tau besakytų, netiesa, jog jis vienišas dėl to, kad mėgsta vienatvę. Jis vienišas todėl, kad nors ne kartą mėgino pritapti prie pasaulio, žmonės jį nuolatos apvildavo. (Mano sesers globėjas)
Visi kartoja, kad sugrioviau jų gyvenimą, bet niekam lyg ir nerūpėjo, kai mano gyvenimas buvo griaunamas. (Devyniolika minučių)
Tapdamas tėvu,žmogus nepasirašo sutarties,bet jo pareigos nematomu rašalu išvardytos.Yra straipsnis,kad tu turi remti savo vaiką,netgi jei daugiau niekas jo nepalaiko. Tai tu turi atstatyti tiltą,netgi jei pats vaikas jį sudegino.(Dešimtasis ratas)
Išdavystė - tai akmuo po bendros lovos čiužiniu - kad ir kaip keistum kūno padėtį, jis vis tiek jaučiasi. Kokia prasmė atleisti, kai giliai sau prisiažįsti, jog niekad nepamirši? (Dešimtasis ratas)
Kartais, kad gautum tai ko labiausiai nori, reikia padaryti tai, ko nori mažiausiai. (citata iš knygos „Mano sesers globejas“)
Ji pajuto geliantį skausmą ten,kur prasiskyrė oda,ir malonų kraujo veržimąsi.Skaudėjo,bet mažiau negu širdį. ( "Dešimtasis ratas")
Visos teisės saugomos ©2008 Kabutės.lt - Apie mus - Lietuviškos kabutės - Pasiūlyti citatą Nuorodos: citatos.com | posakiai | Skelbimai Kaune |