kabutes.kasvyksta.lt
 
Autoriai: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Ž
Citatų: 4668 Autorių: 659

    Prisijungimas

Metų horoskopas
Meilės horoskopas Šiandienos horoskopas
Savaitės horoskopas
Mėnesio horoskopas
Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą:John Grisham
Vardas: John
Pavarde: Grisham
Gimė: 1955-02-08
Tautybė: Amerikietis
Aprašymas:

John Grisham – amerikiečių rašytojas. Prieš tapdamas rašytoju buvo sėkmingas teisininkas ir politikas.


Gimė 1955 m. Jonesbore, Arkanzase. Tėvas dirbo statybininku ir medvilnės ūkininku, motina buvo namų šeimininkė. 1967 m. šeima persikėlė į Southaven miestą Desoto apskrityje, Misisipėje, ten Grisham baigė Southaven aukštąją mokyklą. Savo motinos paskatintas jaunasis John‘ as tapo skaitovu, kuriam didžiausią įtaką padarė rašytojas John Steinbeck.

1977 m. autorius įgyjo apskaitos bakalauro laipsnį Misisipės universitete. 1981m. Grisham įgyjo teisininko daktaro laipsnį Misisipės teisės mokykloje. Mokydamasis teisės mokykloje pasikeitė John interesai ir jis perėjo nuo mokesčių teisės prie baudžiamosios ir bendrosios civilinės, o po baigimo įgyti patirties įsidarbino mažo miestelio agentūroje. Kaip jaunas teisininkas Grisham praleido daug laiko nagrinėjant bylas teismuose. 1983m. autorius buvo išrinktas į Misisipės valstijos atstovų rūmus, kur jis tarnavo iki 1990m.

Pirmasis romanas buvo išleistas 1989m. pavadinimu „Metas žudyti“, poto sekė „Firma“, „Pelikanų byla“, „Klientas“ – visos šios ir kitos autoriaus knygos tapo bestseleriais. Taip pat visos jo knygos yra išverstos į daugybę kalbų ir išleistos milijoniniais tiražais.

šiuo metu autorius gyvena su savo žmona Renee ir dviem vaikais Misisipėje ir Charlottesville.

www.kabutes.lt


Citatos

Mano sėkmė nebuvo suplanuota, bet ji galėjo atsitikti tik Amerikoje

Mano sėkmė nebuvo suplanuota, bet ji galėjo atsitikti tik Amerikoje

Aš garsus rašytojas šalyje, kurioje niekas neskaito

Jūs gyvenate savo gyvenimą šiandien, ne rytoj ir tikrai ne vakar

Kai jūs užsiimsite labdaringa veikla, jūs suprasite, kad negalite išgelbėti viso pasaulio. Todėl susiraskite nedidelį miestelį ir darykite ten kažką gero su savo pinigais ir savo prakaitu, o tada jūs pamatysite rezultatus.

Visos teisės saugomos ©2008 Kabutės.lt - Apie mus - Lietuviškos kabutės - Pasiūlyti citatą Nuorodos: citatos.com | posakiai | Skelbimai Kaune |