kabutes.kasvyksta.lt
 
Autoriai: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Ž
Citatų: 4668 Autorių: 659

    Prisijungimas

Metų horoskopas
Meilės horoskopas Šiandienos horoskopas
Savaitės horoskopas
Mėnesio horoskopas
Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą:John O Donohue
Vardas: John O
Pavarde: Donohue
Gimė: 1956-01-01
Mirė: 2008-01-03
Tautybė: Airis
Aprašymas:

   John O Donohue  airių poetas ir filosofas, kunigas. Jis yra žinomiausias dėl keltų  dvasingumo populiarinimo. Tubingen universitete gavo daktaro laipsnį studijuodamas teologinę filosofiją. Buvo įšventintas į katalikų kunigus, tačiau dvasininkiją paliko 1990 m..


  Kūryboje daug dėmesio skiria tuščiai šių laikų civilizacijai ir ragina žmones atsigręžti ir atrasti širdyje kitokias vertybes.

   Žymiausias kūrinys : „Anam čara. Keltų pasaulio dvasinė išmintis“

www.kabutes.lt


Citatos

Galima susirasti sau vidinę erdvę net traukinio spūstyje. Mintis gali nunešti ten, kur tavęs nepasieks joks elektroninis paštas.
Aš sakydavau žmonėms: ieškokite savyje tylos ir susikaupkite. Kiekvienas turime savo oazę, kur niekas prie mūsų neprikibs. Ragindavau tuos, kurie ištisas savaites negalėdavo matyti nei žolelės, nei lopinėlio dangaus, porą kartų per dieną užsidaryti savo vidinėje erdvėje.
Esame žemėje laikini svečiai. Didžiausią gyvenimo dalį praleidžiame besiaiškindami savo apsilankymo tikslą ir prasmę. Mūsų laikas čia pasibaigs tamsaus neatšaukiamo svečio, vardu mirtis, glėbyje. O dabar mes gyvename savo troškimais, palikydami ryšį su pasaulėliu, kurį vadiname kaiminyste.
Bičiulystė pradeda blėsti būtent tada, kai draugai kiaurai permato vienas kitą.
Kūnas - tai tave priglaudę namai.
Gėda - tai jėga, kurios tikslas - sutraukyti visus žmogaus ryšius.
Vargu ar yra gyvenimas, kurio niekada neaptemdo kaltė.
Būti laisvam yra niekis, laisvam tapti - viskas.
Sumenkinęs kitą, sumenkini save. Kai sumenkini save, sumenkini kitus.
Draugystė -tai viena iš gražiausių vietų, kur ilgesys pasiekia pradinį išsipildymą, o vėliau gilėja, apsivalo ir pasikeičia.
1 2
Visos teisės saugomos ©2008 Kabutės.lt - Apie mus - Lietuviškos kabutės - Pasiūlyti citatą Nuorodos: citatos.com | posakiai | Skelbimai Kaune |