kabutes.kasvyksta.lt
 
Autoriai: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Ž
Citatų: 4668 Autorių: 659

    Prisijungimas

Metų horoskopas
Meilės horoskopas Šiandienos horoskopas
Savaitės horoskopas
Mėnesio horoskopas
Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą:Jose Mourinho
Vardas: Jose
Pavarde: Mourinho
Gimė: 1963-01-26
Tautybė: Portugalas
Aprašymas:

    Jose Mourinho (pilnas vardas ir pavardė José Mário dos Santos Mourinho Félix) portugalų kilmės futbolo treneris. Jis yra sūnus vartininko Félix Mourinho.


   Gimė Setúbal miestelyje, Portugalijoje. Vaikystė domėjimąsi futbolu matyt perėmė iš tėvo, kuris žaidė profesionalų futbolą Os Belenenses ir Vitória de Setúbal klubuose.  Vėliau kai tėvas iš žaidėjo tapo treneriu, pradėjo atskleisti gilesnes futbolo sėklas.

   Pačiam Jose Mourinho futbolo karjera nelabai klostėsi, todėl pradėjo ieškoti trenerio darbo.  Iš pradžių įsidarbino jaunimo rinktinės treneriu. 1992 m. tapo Bobby Robson vertėju Lisabonos Sporting klube. Vertėjaudamas, mokėsi iš patyrusio trenerio ir dirbo su stipriausiomis komandomis, tokiomis kaip Sporto Clube de Portugal, FC Porto, ir Ispanijos milžinu FC Barselona.

   2000 m. J.Mourincho atsivėrė didžiulės galimybės, atsistatydino tuometinis Benfica treneris Jupp Heynckes. Tačiau Benfikoje ilgai neišsilaikė ir perėjo dirbti į UD Leiria. 2002 m. tapo FC Porto vairininku ir su šiuo klubu laimėjo UEFA taurę (2002/03) ir UEFA čempionų lygą (2003/04).

    Po tokių garsių pergali, treneriu susidomėjo  turtingi klubai tokie kaip Chelsea. šiam garsiam anglų klubui pavyko prisivilioti J.Mourincho į komandą ir šis žaidė jame tris sezonus. 2008 m. perėjo į Milano Inter klubą.

www.kabutes.lt


Citatos

Ypač, kai mes žaidžiame namie, mums reikia geros atmosferos už nugaros.
Aš mėgaujuosi darbu, aš mėgaujuosi kiekviena savo profesinio gyvenimo minute.
Aš manau, kad geriausia vieta dirbti futbole yra Anglija.
Per penkis metus aš niekada neturėjau rungtynių kur mano komanda turėjo mažiau profesionalumo negu priešininkai.
Vienintelio dalyko, kurio mes negalime kontroliuoti yra mūsų sirgaliai.
Visos teisės saugomos ©2008 Kabutės.lt - Apie mus - Lietuviškos kabutės - Pasiūlyti citatą Nuorodos: citatos.com | posakiai | Skelbimai Kaune |