kabutes.kasvyksta.lt
 
Autoriai: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Ž
Citatų: 4668 Autorių: 659

    Prisijungimas

Metų horoskopas
Meilės horoskopas Šiandienos horoskopas
Savaitės horoskopas
Mėnesio horoskopas
Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą:Joseph Murphy
Vardas: Joseph
Pavarde: Murphy
Gimė: 1898
Mirė: 1981
Tautybė: Airis
Aprašymas:

Dr. Joseph Murphy - airių filosofijos ir teologijos daktaras, Indijos universiteto mokslinis bendradarbis, pozityviojo mąstymo šalininkas ir daugelio bestselerių autorius. Jis ypač garsėjo mokėjimu pasaulio religijų tikėjimo tiesas paversti praktiniais metodais, tinkamais naudoti kasdieniame gyvenime.  XX a. charizmatinis rašytojas bei pamokslininkas mokė, įkvėpė, konsultavo ir pakeitė gyvenimus tūkstančiams žmonių, užsiimdamas savo veikla beveik penkiasdešimt metų.


Autorius gimė 1898m. Airijoje, augo kaip Romos katalikas, jaunystėje mokėsi kunigystės ir tapo Jėzuitu. Būdamas dvidešimties metė Jėzuitus ir išvažiavo i Jungtines Amerikos Valstijas, kur Niujorke (New York) dirbo vaistininku. Taip pat čia jis dalyvavo „Healing Christ“ bažnyčios veikloje (dalis bažnyčios „Dieviškasis mokslas“). 1940m. persikėlė į Los Andželą (Los Angeles), kur susitiko su „Religijos mokslas“ įkūrėju Ernest‘u Holmes ir 1946m. buvo įšventintas į šį religinį judėjimą, vėliau dėstė „Religijos mokslas“ institute. Susitikimas su „Dieviškasis mokslas“ asociacijos prezidentu Erwin Gregg tapo lemtingu ir jis 1949m. tapo Los Andželo „Dieviškasis mokslas“ bažnyčios ministru, kur pastatė vieną iš didžiausių „Naujoji mintis“ parapijų šalyje. Didelę laiko dalį autorius praleido Indijoje studijuodamas Rytų religijas.

Per artimiausius dešimt metų Joseph Murphy vedė, įgyjo psichologijos mokslų daktaro laipsnį ir pradėjo rašyti knygas.  Po pirmosios žmonos mirties 1976m. autorius vėl vedė savo kolegę. Mirė Dr. Joseph Murphy 1981m.

Joseph Murphy parašė daugiau kaip 30 knygų, į lietuvių kalbą yra išversta:

„Jūsų pasąmonės galia“
„Jūsų neribota galia būti turtingam“
„Kaip pasitelkus pasąmonės galias įgyti sveikatos ir gyvybingumo“
„Kaip pasitelkus pasąmonės galias įgyti turtų ir sėkmės“
„Kaip pasitelkus pasąmonės galias praturtinti savo gyvenimą“
„Kaip pasitelkus pasąmonės galias susikurti dvasingesnę aplinką“
„Kaip pasitelkus pasąmonės galias sustiprinti pasitikėjimą savimi ir savigarbą“
„Kosminės dvasinės galios dėsniai“
„Meditacijos galia. Lobiai jūsų mintyse“
„Per kitokį mąstymą į sveikatą, turtą ir laimę“
„Permainų knygos paslaptys“

Parengė Jovita Milevič

www.kabutes.lt


Citatos

Meilė – tai atsakas už draugiškumą. Į meilės sampratą įeina supratimas, gera valia ir pagarba kitam asmeniui, jo dieviškiesiems pradams
Ką norite, kad žmonės apie jus galvotų, tą ir patys apie juos galvokite
Amžius – tai ne prabėgę metai, o išminties aušra, nušviečianti žmonių protus.
Tikėjimas yra tarsi sėkla, pasėta dirvoje; kokia veislė, toks ir augalas. Pasėkite mintį (sėklą) proto dirvonose, laistykite ir tręškite ją tikėjimu, ir ji išdygs.
Visoms ligoms pradžią duoda protas. Niekas negali atsirasti ant jūsų kūno prieš tai, kol jūs nesukuriate atitikmens savo galvoje.
Troškimas virsta jūsų malda. Įsivaizduokite, kaip noras išsipildo dabartyje, pajauskite, koks jis realus, ir netrukus džiaugsitės savo maldos rezultatais.
Pavydas ir nepasitikėjimas užblokuoja kelius i turtą.
Negali būti nė kalbos apie sėkmę, jeigu nėra dvasios ramybės
Daugelis žmonių niekada neišbrenda iš alkoholio liūno tik todėl, kad nepripažįsta savo problemos.
Visos teisės saugomos ©2008 Kabutės.lt - Apie mus - Lietuviškos kabutės - Pasiūlyti citatą Nuorodos: citatos.com | posakiai | Skelbimai Kaune |