kabutes.kasvyksta.lt
 
Autoriai: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Ž
Citatų: 4668 Autorių: 659

    Prisijungimas

Metų horoskopas
Meilės horoskopas Šiandienos horoskopas
Savaitės horoskopas
Mėnesio horoskopas
Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą:Louise Hay
Vardas: Louise
Pavarde: Hay
Gimė: 1926-10-08
Tautybė: Amerikietė
Aprašymas:

Louise Hay -   amerikičių rašytoja ir Hay House bendrovės įkūrėja.


Gimė 1926 m. Los Andžele, gyveno kartu su mama ir smurtaujančiu patėviu. Autorės pasakojimu būnant penkerių metų ją išprievartavo kaimynas. Penkiolikos metų Louise išmetė iš mokyklos, o būdama šešiolikos metų pagimdė mergaitę, kurią atidavė įsivaikint kitai šeimai. Tada ji persikėlė į Čikagos miestą ir ten dirbo mažai apmokamus darbus. 1950 m. grįžo atgal į Niujorką ir pradėjo modelio karjerą. 1954 m. autorė ištekėjo už Anglijos verslininko Andrew Hay, tačiau po 14 metų jis ją paliko. Po šio įvykio Louise atrado pirmąja Religijos mokslo bažnyčią, kur mokė apie minties galią. Taip pat ten ji studijavo metafizikos darbus tokių autorių kaip  Florence Scovel Shinn ir Ernest Holmes.

1970 – ųjų pradžioje Louise Hay tapo Religijos mokslo specialistė ir seminarų vadovė. Ji mokė žmones teiginių, kurie padėdavo išgydyti įvairias ligas. Taip pat autorė mokėsi Transcendentinės Meditacijos kartu su Maharishi Mahesh jogu.

1977 arba 1978 metais rašytojai buvo rastas gimdos kaklelio vėžys, šią ligą ji siejo su pasikiptinimu ir neapykanta savo vaikystės išgyvenimams ir išprievartavimui. Todėl autorė atsisakė tradicininės medicinos gydymo ir pradėjo atlikinėti atleidimo ritualus kartu su mitybos terapija ir refleksologija (pėdų taškinis masažas). šiuo metodu autorė visiškai išsigydė.

1976 m. autorė parašė pirmąją savo knygą „ Išgydyk savo kūną“. Vėliau ji buvo išplėsta ir įtraukta į knygą „ Išgydyk savo gyvenimą “, kuri buvo išliesta 1984 metais. 2008 metais ji vis dar buvo New York Times geriausiai parduodamų knygų sąraše.

 Taip pat autorė pradėjo dirbti ir teikti paramą žmonėms sergantiems ŽIV liga. Taigi jos darbas su šiais pacientais atkreipė kitų dėmesį ir ji buvo pakviesta į šou Oprah Winfrey ir laidą „Donahue“.  1984 metais buvo įkurta Hay House leidykla, o nuo 1985 metų veikia labdaros organizacija pavadinimu „Hay fondas“.

Parengė Jovita Milevič
www.kabutes.lt


Citatos

Jei mes tikrai save mylyme, viskas mūsų gyvenime veikia.
Meilė yra stebuklingas vaistas. Mylint save mūsų gyvenime įvyksta stebuklai
Aš nelinkiu būti viskuo visiem, aš linkiu būti kažkuo kažkam
Sesuo yra ta kuri siekia tavo rankos ir paliečia tavo širdį
Atidžiai rūpintis savo sveikata, tai kaip deponuoti pinigus į banką
Kiekviena mintis kuria mūsų ateitį
Visos teisės saugomos ©2008 Kabutės.lt - Apie mus - Lietuviškos kabutės - Pasiūlyti citatą Nuorodos: citatos.com | posakiai | Skelbimai Kaune |