kabutes.kasvyksta.lt
 
Autoriai: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Ž
Citatų: 4668 Autorių: 659

    Prisijungimas

Metų horoskopas
Meilės horoskopas Šiandienos horoskopas
Savaitės horoskopas
Mėnesio horoskopas
Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą:Michael Jackson
Vardas: Michael
Pavarde: Jackson
Gimė: 1958-08-29
Mirė: 2009-06-25
Tautybė: Amerikietis
Aprašymas:

Michael Jackson -   žinomas kaip "Pop muzikos karalius", buvo Amerikos muzikantas ir vienas iš komerciškai sėkmingiausių visų laikų atlikėjų. Jo unikalūs įnašai į muzikos ir šokių pasaulį, greta nuolatos skelbto jo asmeninio gyvenimo, padarė jį plačiai pasauliui žinoma žvaigžde keturiems dešimtmečiams.


Aštuntajame dešimtmetyje  būdamas vos penkerių metų, tampa grupės „The Jackson 5“ lyderiu. Keli šios vaikų grupės kūriniai pakilo net į JAV topų viršūnes. Savo solo karjerą Jackson‘as pradėjo „The Rolling Stones“ koveriais 1971-aisiais, vėliau sekė jo hitai "Got To Be There", "Rockin‘ Robin" bei pirmasis JAV Top 40- uko hitas numeris vienas – daina "Ben". Ir šis singlas, ir du pirmieji albumai, debiutinis "Got To Be There" bei antrasis "Ben" pasirodė 1972-aisiais, 1973-aisiais išleistas ir "Music And Me". Michael‘as tęsė karjerą su vienu iš brolių. Pasivadinę "The Jacksons", jie išleido albumą "The Best Of Michael Jackson".

 Jo 1982 metų albumas „Thriller“ tapo visų laikų geriausiai parduodamu, o keturi kiti — Off the Wall (1979), Bad (1987), Dangerous (1991), ir HIStory (1995) — tapo vienais geriausiai parduodamų. Jis išpopuliarino kelis painius šokių judesius, tokius kaip robotas ir mėnulio eisena. Didelio pasisekimo sulaukė jo video klipai "Billie Jean", "Beat it" ir "Thriler", darę įtaką daugybei muzikos menininkų.

1993-iųjų vasarį Michael‘as gavo Amerikos Muzikinių Apdovanojimų prizus už geriausią Pop/Rock albumą "Dangerous" ir geriausią Soul/R&B dainą "Remember The Time". „Rolling Stone“ paskelbtame geriausių vaizdo klipų Top 100-uke M. Jackson‘o dainos išsidėstė taip: 8 –"Leave Me Alone"; 12 - "Beat It"; 16 –"Thriller"; 27 –"Billie Jean"; 52 –"Black Or White". Kovą albumas "Dangerous" – penkiskart platininis. Rugpjūtį albumas "Thriller" – 22, "Bad" – 7 kartus platininis. Gruodį naujas singlas "Will You Be There" pripažintas auksiniu.

2009 m. birželio 25-ąją, Jackson nualpo savo išnuomotuose rūmuose 100 North Carolwood Drive Los Andželo Holmby Hills rajone. Jo asmeninio gydytojo pastangos jį atgaivinti buvo nesėkmingos. Los Andželo Priešgaisrinės saugos skyriaus medicinos personalo darbuotojai 12:22 vietos laiku sulaukė 911 skambučio, į iškvietimo vietą atvykdami per 3 minutes. Jacksonas jau nebekvėpavo. Atgaivinti buvo bandoma kelyje į Ronaldo Reigano UCLA Medicinos centrą, ir valandą po atvykimo. 14:26 vietos laiku buvo oficialiai paskelbta apie atlikėjo mirtį.

 

 http://www.biografas.lt/biografija/15-michael-jackson
http://www.music.lt/Michael-Jackson-grupe- 327.html


Citatos

Vienintėlis dalykas, svarbus gyvenime, yra turėti ką nors, kas supranta tave, kas tiki tavimi, ir liks su tavimi nesvarbu kas nutiktų.
Prieš skaudindamas vaiką, aš sau persipjaučiau riešą
Aš esu laimingas būdamas gyvas, aš esu laimingas būdamas, kuo aš esu
Aš dažnai būnu nepatenkintas viskuom, aš esu siekiantis tobulumo žmogus, tai yra dalis to, kuom aš esu.
Aš padėjau daugybei, daugybei, daugybei vaikų, tūkstančiams vaikų sergantiems vėžiu, sergantiems leukemija.
Kai aš matau vaikus, aš matau Dievo veidą. Štai kodėl aš myliu juos labai. Tai yra tai, ką aš matau.
Visos teisės saugomos ©2008 Kabutės.lt - Apie mus - Lietuviškos kabutės - Pasiūlyti citatą Nuorodos: citatos.com | posakiai | Skelbimai Kaune |