kabutes.kasvyksta.lt
 
Autoriai: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Ž
Citatų: 4668 Autorių: 659

    Prisijungimas

Metų horoskopas
Meilės horoskopas Šiandienos horoskopas
Savaitės horoskopas
Mėnesio horoskopas
Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą:Michael Larsen
Vardas: Michael
Pavarde: Larsen
Gimė: 1961-11-11
Tautybė: Danas
Aprašymas:

Michael Larsen – danų rašytojas, žurnalistas, lektorius.


Gimė 1961 m. lapkričio 11 d. Netoli Kopenhagos, Danijoje. Baigęs mokyklą pasirinko žurnalistikos studijas. Vėliau dirbo „BT“ įmonėje.  1992 m. debiutavo su humoristiniu romanu, o sėkmės sulaukė, parašęs antrąją knygą „Gyvatė Sydnėjuje“  (1994 m.). Lietuvoje dar yra išleistas kūrinys „Netikrumas“.

www.kabutes.lt


Citatos

Praradę ką nors brangaus, prarandame viską. Po pirmojo praradimo tampame abejingi. Imame kelti sau vis mažesnius reikalavimus, vis mažiau save ribojame ir sakome, kad tai brendimo procesas, kad šitaip tampame suaugę, nors iš tiesų tai tėra nuosmukis. Ir baigiasi jis visišku supuvimu. (citata iš knygos „Netikrumas“)
Nekaltybės netenkame tada, kai tie, kurių geidžiame, išdovanoja ją kitiems.
Kai dar buvau berniukas, vieną dieną sužinojau, kad dangus visai ne mėlynas. Perskaičiau, kad jis mums atrodo mėlynas, nes sugeria visą saulės šviesą, išskyrus mėlyną. Mėlyną spalvą jis atspindi, todėl jį tokį ir matome. Nuo tos dienos man pasidarė aišku,kad viskas yra iliuzija. Ir nuo tada iliuzijos mane ėmė žavėti. Svarbiausia yra pripažinti grožį ir neprarasti sugebėjim žavėtis. Pamatęs grožį tuose dalykuose, kurių nekenti, gali juos nugalėti.
Vienintelė tikra vienatvės problema - kad vienišius neturi su kuo dalytis vienatvės džiaugsmu.
Svarbiausia yra pripažinti grožį ir neprarasti sugebėjimo žavėtis. Pamatęs groži tuose dalykuose, kurių nekenti, gali juos nugalėti
Visos teisės saugomos ©2008 Kabutės.lt - Apie mus - Lietuviškos kabutės - Pasiūlyti citatą Nuorodos: citatos.com | posakiai | Skelbimai Kaune |