kabutes.kasvyksta.lt
 
Autoriai: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Ž
Citatų: 4668 Autorių: 659

    Prisijungimas

Metų horoskopas
Meilės horoskopas Šiandienos horoskopas
Savaitės horoskopas
Mėnesio horoskopas
Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą:Morgan Scott Peck
Vardas: Morgan Scott
Pavarde: Peck
Gimė: 1936-05-22
Mirė: 2005-09-25
Tautybė: Amerikietis
Aprašymas:

   Morgan Scott Peck amerikiečių psichiatras ir rašytojas. Dirbo JAV armijoje kaip kariuomenės psichologas medicinos punkte.


    Gimė Niujorke. Tėvai vaiką nusiuntė į internatinę Phillips Ekseterio akademijos mokyklą, kai M.S.Peck buvo trylika metų. Vėliau knygoje „The Road Less Traveled“ papasakojo, kad tai buvo blogiausi metai jo gyvenime.

   Vieną vasarą atsisakė sugrįžti į mokyklą, tėvai nusiuntė pas psichiatrą, kuris diagnozavo depresija ir rekomendavo paguldyti mėnesiui į psichiatrinę ligoninę, jeigu atsisakys lankyti mokyklą.

   1954 m. baigė Draugų seminariją (Friends Seminary) ir mokslus tęsė Harvarde, Case Western Reserve ir Kolumbijos universitetuose. Baigęs mokslus dirbo Naujojo Midfordo ligoninėje vadovu. Pirmoji išleista knyga „The Road Less Traveled“ buvo parduoda dešimt milijonų tiražu.

   Morganas savo darbuose tarsi sujungė savo kaip psichiatro patirtį su religiniais įsitikinimais. Antroje knygoje „Melo žmonės“ rašė: „Po daugelio metų migloto  identifikavimo su Budizmu ir Islamo misticizmu, aš galiausiai tapau atsidavusiu krikščionimi. Vienas iš jo religingumo įžvalgų buvo tai, kad žmonės, kurie yra blogi renkasi smurtauti prieš kitus, nemėgindami susidurti su savo nesėkmėmis.

   2005 m. rugsėjo 15 d. mirė savo namuose nuo Parkinsono ligos.

www.kabutes.lt


Citatos

Kiekvienas nori būti mylimas. Tačiau pirmiausia mes patys save turime padaryti mielais. Mes turime pasiruošti save būti mylimais. Mes tai darome, patys tapdami mylinčiais, drausmingais žmonėmis. Jei mes sieksime būti mylimi – jei lauksime, kad būsime mylimi – tai nebus pasiekiama; mes tapsime priklausomi ir reikalaujantys, o ne nuoširdžiai mylintys. (Nepramintuoju taku)
Mūsų polinkis esybiškai mąstyti verčia mus nustatyti netgi tokių dalykų buvimo vietą, kaip Dievas ar malonė, ir netgi tuo atveju, kai mes žinome, jog toks mūsų siekimas kertasi su šių dalykų samprata. (Nepramintuoju taku)
Protas, kuris kartais drįsta tikėti, kad jokių stebuklų nebūna, pats yra stebuklas. (Nepramintuoju taku)
Niekas negali tuo pačiu metu klausytis ir užsiimti kažkuo kitu
Meilė- tai yra viskas
Gyvenimas yra sunkus. Tai viena iš didžiausių tiesų ir kartą supratę šią tiesą mes peržengiam ją
Kol vertinsit save, nevertinsit savo laiko. Kol vertinsit savo laiką, jūs daugiau nieko kito ir nedarysit
Problemos savaime niekur nedingsta, su jomis reikia dirbti ir jas šalinti, kitaip jos lieka amžinai, ir yra didelė kliūtis sielos augimui, ir vystymuisi
Visos teisės saugomos ©2008 Kabutės.lt - Apie mus - Lietuviškos kabutės - Pasiūlyti citatą Nuorodos: citatos.com | posakiai | Skelbimai Kaune |