kabutes.kasvyksta.lt
 
Autoriai: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Ž
Citatų: 4668 Autorių: 659

    Prisijungimas

Metų horoskopas
Meilės horoskopas Šiandienos horoskopas
Savaitės horoskopas
Mėnesio horoskopas
Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą:Ogas Mandinas
Vardas: Ogas
Pavarde: Mandinas
Gimė: 1923-12-12
Tautybė: Italas/amerikietis
Aprašymas:

Augustinas Ogas Mandinas (Og Mandino) amerikiečių „pardavimo guru” ir bestselerių autorius, pardavęs daugiau nei 50 milijonų kopijų, bei jo  kūriniai išversti į 25 kalbas.


Og Mandino gimė Italijoje, bet vėliau emigravo į JAV. Vaikystėje  buvo redaktorius vidurinės mokyklos laikraščio. Galbūt šios pareigos lėmė norą studijuoti Misūrio žurnalistikos universitete. Bet 1940 m. vasarą jo motina mirė netikėtai nuo širdies priepuolio. Tai įvyko tuo metu, kai Og Mandino motina buvo virtuvėje, ruošiančioje jo priešpiečius. Po incidento vaikinas nusprendė dirbti popieriaus gamykloje iki 1942 m., kol prisijungė prie JAV armijos, kur buvo pilotas.

Po karo piloto darbą buvo sunku rasti, todėl pradėjo dirbti draudimo pardavėju.

Bet darbe buvo sunku, O.Mandinis daug girtuokliavo, šlaistėsi baruose. Negalėdama tai pakęsti jo žmona, kartu su vaiku paliko jį. Po šių sukrėtimų rašytojas net gi bandė nusižudyti. Reikėjo kažko imtis. Iš bridimą iš nesėkmių lėmė knygų lentynoje gulėjusios saviugdos, pasiekimų ir motyvacinės knygos. Atsirinkęs pradėjo skaityti, kol galiausiai užsikrėtė skaitymo manija. Pradėjo rašyti, kol galų gale tapo sėkmingu rašytoju. Jo darbai buvo įkvėpti Biblijos ir Napoleon Hill, W. Clement Stone, and Emmet Fox.

Ogas Mandinas parašė „Didžiausias pasaulio prekeivis“, „Didžiausia pasaulio paslaptis“, „Sėkmės universitetas“, „Geresnio gyvenimo kelias“.

www.kabutes.lt


Citatos

Niekada niekam neleisk sumenkinti savęs ir užmesti niūrumo bei pralaimėjimo skraistės ant visos savo dienos. Prisimink, kad pultum ieškoti kaltės, nereikia ypatingo talento, nei pasiaukojimo, Niekas iš šalies negali turėti galios tau, kol pats neprisileisi. Tavo laikas yra per daug vertingas, kad būtų aukojamas ir švaistomas kovoms su žemomis neapykantos jėgomis, pavydu ar pykčiu. Atsargiai saugok savo trapų gyvenimą. Tik Dievas gali sukurti gėlę, tačiau bet kuris kvailas vaikėzas gali ją nuskinti ar sutrypti
Nuo šiandien elkis su kiekvienu, nesvarbu, ar jis draugas, ar priešas, ar mylimas, ar svetimas, taip, tarsi jis mirtų vidurnaktį. Siūlyk kiekvienam žmogui, nesvarbu, kokie būtų jūsų kasdieniai santykiai, atidumą, nuoširdumą, supratimą ir meilę, kiek tik gali surinkti, ir daryk tai negalvodamas apie atlygį. Tavo gyvenimas bus vis kitoks.
Tegul tavo poelgiai visuomet byloja už tave, bet visuomet saugokis baisių jų klastingos didybės ir puikybės žabangų! Kitą kartą, kai būsi gundomas girtis, įkišk pirštą į pilną vandens puodą, - kai jį ištrauksi, likusi skylė parodys, kiek tu iš tikrųjų esi svarbus.
Pirmoji taisyklė … gesniam gyvenimo būdui. Skaičiuok savo apdovanojimus. Kartą supratęs, koks vertingas esi ir kiek daug visko tau skirta, pajusi, jog šypsenos sugrįš, saulė sušvis, muzika užgros, kol pagaliau galėsi žengti vis į priekį per savo gyvenimą, kurį Dievas tau skyrė … išdidžiai, su stiprybe, drąsa ir pasitikėjimu.
Suprask, kad tikroji laimė glūdi tavyje. Nešvaistyk laiko, ieškodamas ramybės, pasitenkinimo ir džiaugsmo išoriniame pasaulyje. Prisimink, kad laimė ne tada, kai turi arba gauni, o tik tada, kai pats duodi. Atsiverk. Dalykis. Šypsokis. Apkabink.Laimė – kaip kvepalai, kurių negali išpilti ant kitų bent keliais lašeliais neaplaistęs ir savęs.
Visos teisės saugomos ©2008 Kabutės.lt - Apie mus - Lietuviškos kabutės - Pasiūlyti citatą Nuorodos: citatos.com | posakiai | Skelbimai Kaune |