kabutes.kasvyksta.lt
 
Autoriai: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Ž
Citatų: 4668 Autorių: 659

    Prisijungimas

Metų horoskopas
Meilės horoskopas Šiandienos horoskopas
Savaitės horoskopas
Mėnesio horoskopas
Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą:Paulo Coelho
Vardas: Paulo
Pavarde: Coelho
Gimė: 1947-08-24
Tautybė: Brazilas
Aprašymas:

   Paulas Koelas (Paulo Coelho) brazilų romanų rašytojas. šiuo metu rašytojas yra vienas skaitomiausių visame pasaulyje, 2000m. apdovanotas Prancūzijos garbės legiono ordinu.


    P.Koelas gimė Brazilijoje, Rio de Žaneiro mieste. Berniuko literatūriniai sugebėjimai atsiskleidė jau vaikystėje, o lankydamas mokyklą gavo ir pirmąjį apdovanojimą. Tėvai iš pradžių žiūrėjo skeptiškai į sūnaus pomėgį literatūrai.

   1970 m. rašytojas metė teisės mokyklą ir išvyko į kelionę, per kurią aplankė Pietų Ameriką, šiaurės Afriką, Meksiką ir Europą. Po beveik dviejų metų sugrįžo į tėvynę, kuriame išgarsėjo kaip puikus dainų tekstų rašytojas.

   1973 m. P. Koelas įstojo į „Alternatyviąją draugiją“, kurios nariai neigė kapitalizmo vertybes, aukštino individo laisvę, teises, asmenybės saviraišką. Be kita ko čia buvo praktikuojama ir juodoji magija. Vėliau P. Koelas šį gyvenimo tarpsnį aprašė romane Valkirija (1992).

   1986 m. P. Coelho nukeliavo ispanų katalikų piligriminę kelionę vadinamą „Santiago keliu“. šioje kelionėje rašytojas pasiekė dvasinį atgimimą, kurį vėliau aprašė savo knygoje „Piligrimas“.

   Paulo Coelho knyga “Alchemikas” susilaukė daugybės pagyrimų ir įvertinimų. Rašytojas už šią knygą gavo Nobelio Premiją, o dainininikė Madona prasitarė, kad tai viena iš mėgstamiausių jos knygų. “Alchemikas” yra išleistas 57 kalbomis, 120 šalių ir visur turėjo nepaprastą pasisekimą (parduota beveik 30 mln. egz.)

   Rašytojas kūriniai: Piligrimas“, „Alchemikas“, „Penktasis kalnas“, „Veronika ryžtasi mirti“, „Prie Piedros upės – ten aš sėdėjau verkdama“, „Vienuolika minučių“, „Demonas ir panelė Prym“, „Zahiras“.

www.kabutes.lt
www.rasyk.lt
wikipedia


Citatos

Laimės paslaptis yra matyti visus pasaulio stebuklus, sykiu nepamirštant dviejų aliejaus lašų šaukštelyje
Viena akimirka tu neturi nieko, kitą turi daugiau, nei gali susidoroti.
Myliu Tave labiau nei vakar, bet mažiau negu rytoj.
Išdavystė – tai nelauktas smūgis.
Išmokti tėra vienintelis būdas. Veikiant.
Net jei aš kiek ir skundžiuosi, – sako širdis, – tai tik todėl, kad esu žmogaus širdis, o žmonių širdys tokios. Jos bijosi įgyvendinti didžiausias savo svajones, nes mano, kad nėra jų vertos arba kad nesugebės jų realizuoti.
Visiškai nesvarbu, ką galvoja kiti - kadangi jie galvos apie tai bet kokiu atveju.
Mes visi girdėjome sakant: “Mes neturime kalbėti apie gerus dalykus, kurie mums atsitiko, nes kitų pavydas sugriaus mūsų laimę”. “Nieko panašaus. Tie, kurie yra laimėtojai, išdidžiai kalba apie stebuklus savo gyvenime.
Galimybė įgyvendinti svajonę - štai kas gyvenimą daro įdomų.
Ir kai tu tikrai ko nors trokšti, visas pasaulis slapta padeda tau įgyvendinti šį troškimą
1 2 3 4
Visos teisės saugomos ©2008 Kabutės.lt - Apie mus - Lietuviškos kabutės - Pasiūlyti citatą Nuorodos: citatos.com | posakiai | Skelbimai Kaune |