kabutes.kasvyksta.lt
 
Autoriai: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Ž
Citatų: 4668 Autorių: 659

    Prisijungimas

Metų horoskopas
Meilės horoskopas Šiandienos horoskopas
Savaitės horoskopas
Mėnesio horoskopas
Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą:Robert Corbet
Vardas: Robert
Pavarde: Corbet
Gimė:
Tautybė: Australas
Aprašymas:

Robert Corbet-   dirba su gatvės vaikais ir groja gitara Koori reggae grupėje. Jis buvo apiplėštas Rio ir persekiotas policijos maištams tramdyti. Jis moko anglų kalbos naujai atvyktiems migrantams,  turtingus užsienio studentus, vaikus, paauglius ir visų amžių suaugusius. Dabar gyvendamas Brunswick, Melburne, jo namas yra užtvindytas vaikų ir mažų gyvūnų.


Jis mano, kad skaitymas ir rašymas turi būti malonumas - kaip kalbėjimas ir klausymas draugo - ir kad rašymas yra geriausias būdas, norint būti protingu. Robert pirmas romanas jauniems suaugusiems „Keleivinė vieta“ yra poetiška ir komiška istorija jaunuolio bandymo atrasti savęs Melburno priemesčiuose.

Roberto Corbet antrajame romane „15:0 laimi meilė“ (Fiftenn love), buvo sutiktas su fantastišku pagyrimu per visą pasaulį.  Jungtinės karalystės pardavėjas teigia,  kad tai yra žanras knygos, kurią mergaitės mėgs ir berniukai skaitys. šia knygą Niujorko Biblioteka įrašė į sąrašą kaip vieną iš geriausių 2005 knygų.

www.kabutes.lt


Citatos

Ką mestumete skęstančiai violončelininkei? - Jos violončelę.
Šypsotis nesunku, kai visai nieko nejauti.
Nėra nieko, ko pasistengęs negalėtum įveikti. Svarbiausia turėti valios ir niekada nepasiduoti.
Visos teisės saugomos ©2008 Kabutės.lt - Apie mus - Lietuviškos kabutės - Pasiūlyti citatą Nuorodos: citatos.com | posakiai | Skelbimai Kaune |