kabutes.kasvyksta.lt
 
Autoriai: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Ž
Citatų: 4668 Autorių: 659

    Prisijungimas

Metų horoskopas
Meilės horoskopas Šiandienos horoskopas
Savaitės horoskopas
Mėnesio horoskopas
Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą:Sigitas Parulskis
Vardas: Sigitas
Pavarde: Parulskis
Gimė: 1965-02-10
Tautybė: Lietuvis
Aprašymas:

    Sigitas Parulskis lietuvių poetas, eseistas, dramaturgas, kritikas. Gimė Obeliuose, Rokiškio rajone. 1990 m. baigė Vilniaus Universitete lietuvių kalbą ir literatūra. Tais pačiais metais išleido eilėraščių rinkinį „Iš ilgesio visa tai“.


    Dirbo „Aitvaro|, „Literatūros ir meno“, „Lietuvos aido“, „Lietuvos ryto“, „šiaurės Atėnų“ redakcijose. Nuo 2002 m. savaitraščio „Veidas“ skiltininkas. Publikavo savo „Gatvės tekstus“ „OMNI Laike“. „OMNI laike“ pasikeitus savininkams S.Parulskio minčių galime rasti balsas.lt portale, kuriame dar ir užima direktoriaus pareigas.

    S. Parulskis išleido eilėraščių rinkinius: Iš ilgesio visa tai (1990), Mirusiųjų (1994), Mortui sepulti sunt (1998), esė rinkinį Nuogi drabužiai (2002), romaną Trys sekundės dangaus (2002; LRS premija). 1999 m. išleista rinktinė 50 eilėraščių (atrinko ir baigiamąjį žodį parašė Aidas Marčėnas); pastarojoje knygoje išspaudinta ir A. Marčėno 50 eilėraščių rinktinė (atrinko ir baigiamąjį žodį parašė S. Parulskis).

    2007m. S.Parulskis išleido „Sraigė su beisbolo lazda“. Tai trumpų istorijų, skelbtų interneto portale www.omni.lt, rinkinys. šios publikacijos nestokojo skaitytojų susidomėjimo ir komentarų, kurie tapo pirmuoju šių tekstų „išbandymu“, patvirtinusiu sėkmingą jų turinio bei trumpos formos dermę. šis kūrinys buvo pripažintas 2007 metų knyga.

www.kabutes.lt
www.rasyk.lt


Citatos

Kad ir kokia sumauta tikrovė būtų, idealybė - grožio ir tiesos pavidalais - eina mūsų pasitikti.
Tik išgėręs žmogus su malonumu gali prisiminti ką nors nemalonaus iš savo gyvenimo.
Rašantysis yra mažiausiai dvilypė būtybė norėdamas sakyti tiesą, jis neišvengiamai turi pasirinkti - rašytojas ar žmogus.
Iš esmės mirtis yra vienintelis, paskutinis originalus, ligi skausmo autentiškas ir niekaip nenuplagijuojamas žmogaus aktas, kurį jis savo gyvenime atlieka vienintelį sykį ir netgi nepaisant jo valios, norų ar svajonių
Desantininkas nemiršta, jis iškeliauja į dangų ir nesugrįžta...
Lietuvoje viskas juokinga, iškyrus humorą. (Sraigė su beisbolo lazda)
Visi didvyriai panašūs. Nevykėliai gyvenime - Šventieji po mirties.
„Visi didvyriai – panašūs. Nevykėliai gyvenime – šventieji po mirties.“
Mėgavimasis mirties baime – senas, žiaurus, nepasotinamas instinktas.
Visos teisės saugomos ©2008 Kabutės.lt - Apie mus - Lietuviškos kabutės - Pasiūlyti citatą Nuorodos: citatos.com | posakiai | Skelbimai Kaune |