kabutes.kasvyksta.lt
 
Autoriai: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Ž
Citatų: 4668 Autorių: 659

    Prisijungimas

Metų horoskopas
Meilės horoskopas Šiandienos horoskopas
Savaitės horoskopas
Mėnesio horoskopas
Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą:Stefan Casta
Vardas: Stefan
Pavarde: Casta
Gimė:
Tautybė: Švedas
Aprašymas:

Stefan Casta – švedų rašytojas, priklausantis švediškų vaikų knygų akademijai.


Gimė 1949 m. Vadstenoje, švedijoje. Pats rašytojas rašo vaikų knygas, dokumentinę literatūrą ir vaikams ir suaugusiems.  Stefan Casta dirbo radijo ir televizijos prodiuseriu. Skaitė sporto žinias, įgarsino filmus bei rašė straipsnius apie gamtosaugą įvairiems laikraščiams.

Stefan Casta išleido apie trisdešimt knygų, iš kurių kai kurios buvo išverstos į anglų, prancūzų, vokiečių ir lietuvių kalbas. Gamta yra svarbi daugelyje rašytojo darbų.

www.kabutes.lt


Citatos

Jei visą laiką kalbiesi tik su savimi, tyliai mintyse, tai ir negauni jokių kitų atsakymų, išskyrus savo paties.
Tai truputį baugina. Kad mes vis darome tuos pačius dalykus. Patys apie tai negalvojame. Savo gyvenimo nematome iš šalies.
Mūsų veidai - kaip enciklopedijos. tereikia įskaityti. Ten parašyta viskas. Ten matosi mūsų gyvenimai. Išraižytos visos kada nors nutikusios tragedijos ir džiaugsmai.
Gyvenimas yra nuotykis. Kiekviena diena yra nuotykis. Šiandiena yra nuotykis. Rytoj prasidės kitas. Mūsų gyvenimai yra neatrasti kontinentai. Kiekvienas žmogus yra nenutrūkstamas pasakojimas.
Nėra jokių vidutinių žmonių, jokių vidutinių traumų. Jokių tipiškų pacientų. Viskas yra įmanoma. Atsitikti gali bet kas. Ir tai, ko nori labiau už viską, ir tai, ko nenori visai. Stebuklai vyksta visą laiką. <…> Gyvenimas - tai filmas, kuriame įmanoma viskas. Kitaip kokia prasmė būtų gyventi?
Tobuli žmonės yra visiškai neįdomūs, tai mūsų trūkumai ir klaidos daro mus patrauklius.
Visos teisės saugomos ©2008 Kabutės.lt - Apie mus - Lietuviškos kabutės - Pasiūlyti citatą Nuorodos: citatos.com | posakiai | Skelbimai Kaune |