kabutes.kasvyksta.lt
 
Autoriai: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Ž
Citatų: 4668 Autorių: 659

    Prisijungimas

Metų horoskopas
Meilės horoskopas Šiandienos horoskopas
Savaitės horoskopas
Mėnesio horoskopas
Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą:Steve Jobs
Vardas: Steve
Pavarde: Jobs
Gimė: 1955-02-24
Mirė: 2011-10-05
Tautybė: Amerikietis
Aprašymas:

Steve Jobs (Styvas Džobsas) – amerikiečių išradėjas ir verslininkas, vienas iš „Apple“  bendrovės įkūrėjų bei jos vadovų. Taip pat jis buvo „Pixar Animation Studios“ įmonės vadovas, kurią įsigijo „The Walt Disney Company“, todėl Džobsas kurį laiką buvo ir jos valdybos nariu.


Gimė 1955 m. San Franciske, Kalifornijoje. Buvo įvaikintas Paul‘o ir Clar‘os Džobs, turėjo vieną seserį Patty. 1961 m. jis su šeima persikėlė į Mountain View, Kalifornijoje. Džobs labai anksti susidomėjo elektronika ir technika, todėl tuo metu, kai jo bendraamžiai domėjosi įvairiom sporto šakom jis praleisdavo garažo dirbtuvėse pas savo kaimyną – „Hawlett – Packard“ elektronikos gamintoją. Džobs taip pat buvo  Hewlett-Packard Explorer klubo narys, ten būdamas dvylikos metų jis pirmą kartą pamatė kompiuterį, kuriuo liko labai sužavėtas.

Baigęs vidurinę mokyklą 1972 m. Styvas dvejiems metams  įstojo į kolegiją Portlande. Tačiau jis iškrito po pirmo semestro dėl kelionės į Indiją, kurioje studijavo rytų religiją. 1975 m. Jobs prisijungė prie grupės, žinomos kaip Homebrew Computer klubas. Vienas iš jos narių buvo Steve Wozniak (Styvas Voznek). 1976 m. Džobs ir Voznek įkūrė savo įmonę pavadinimu  „Apple Computer“. Styvas Džobsas kartu su Styvu Vozneku ir kitais „Apple“ bendrovės darbuotojais pritaikė plačiam vartojimui asmeninius kompiuterius ir tokiu būdu praturtėjo bei išgarsėjo. 1985 metais Džobsas paliko „Apple“ dėl nesutarimų su bendrovės aukščiausiąja vadovybe ir tais pačiais metais įsteigė kitą įmonę – „NeXT“. 1997 metais „Apple“ įsigijo „NeXT“ ir tokiu būdu Styvas vėl sugrįžo į „Apple“ įmonės gretas ir nuo 2000 m. tapo jos generaliniu direktoriumi. Išradėjas “Apple“ padėjo išvengti bankroto ir tapti sėkmingai veikiančia įmone. Jis padėjo įsteigti naujus elektroninius padalinius taip pat sukurti ipod, iphone ir kitus įrenginius.

1991 m. vedė Laurene Powell su kuria susilaukė sunaus ir dviejų dukterų. Taip pat Styvas 1978 m. susilaukė dukters su dailininke Chrisann Brennan.

Mirė 2011 m. nuo kasos vėžio.www.kabutes.lt
Jovita Milevič


Citatos

Būti turtingiausiu žmogumi kapinėse man visiškai nerūpi. Vakare einant miegoti pasakyti sau, kad padariau kažką nuostabaus – štai, kas man svarbu.
Mes nežinome kur mus veda, mes tik žinome kad yra kažkas didesnio ir svarbesnio negu bet kuris iš mūsų esantis čia.
Kiekvienam būna toks jausmas kai jis supranta, kad dabar yra tas momentas kai jis keičia ateitį.
Mes visuomet nesigėdydami vagiame puikias idėjas.
Išmainyčiau visas savo sukurtas technologijas į popietę su Sokratu.
Jūsų laikas yra ribotas, taigi nešvaistykite jo gyvendami kitų žmonių gyvenimus. Neįstrikite dogmose, tai yra nesiremkite kitų žmonių mąstymo rezultatais. Neleiskite kitų žmonių nuomonėms perrėkti jūsų vidinio balso. O svarbiausia, turėkite drąsos pasikliauti savo širdimi ir intuicija. Kažkokiu būdu jos jau žino, kuo jūs išties norite tapti. Visa kita yra antraeiliai dalykai.
Ar tu nori praleisti visą likusį savo gyvenimą pardavinėdamas saldintą vandenį, ar nori gauti šansą pakeisti pasaulį?
Mano vertingiausi dalykai gyvenime nekainuoja pinigus, todėl brangiausias išteklius yra mūsų laikas.
Niekas nenori mirti, net žmonės kurie nori patekti į rojų. Mirtis yra likimas kuriuo mes visi dalijamės, niekas nuo to dar nepabėgo. Taip ir turi būti, nes mirtis yra geriausias gyvenimo išradimas. Tai gyvenimo pokyčių agentas, jis išvalo sena padarydamas vieta naujam.
Vyresni žmonės sėdi ir klausia: „Kas tai?“, tuo tarpu jaunuolis klausia : „Kur aš galiu tai panaudoti?“
1 2
Visos teisės saugomos ©2008 Kabutės.lt - Apie mus - Lietuviškos kabutės - Pasiūlyti citatą Nuorodos: citatos.com | posakiai | Skelbimai Kaune |