kabutes.kasvyksta.lt
 
Autoriai: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Ž
Citatų: 4668 Autorių: 659

    Prisijungimas

Metų horoskopas
Meilės horoskopas Šiandienos horoskopas
Savaitės horoskopas
Mėnesio horoskopas
Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą:Ted Turner
Vardas: Ted
Pavarde: Turner
Gimė: 1938-11-19
Tautybė: Amerikietis
Aprašymas:

Ted Turner – amerikiečių žiniasklaidos magnatas ir filantropas.  Jis yra įkūrėjas CNN žinių kanalo, kuris buvo rodomas ištisą parą. Būdamas filantropu  jis paaukojo 1 milijardą dolerių Jungtinių tautų labdaros fondams.


Gimė Cincinatyje, pasiturinčioje šeimoje.  Kai jam buvo devyni metai, jo šeima persikėlė į Savanahą, Džordžijos valstiją. Mokėsi privačioje berniukų mokykloje, o vėliau „Browno“ universitete. Iš pradžių buvo pasirinkęs studijuoti „Klasikinę civilizaciją“, tačiau tai išgirdęs tėvas, vos nemirė iš siaubo. Galiausiai jis pasirinko studijuoti ekonomiką, tačiau buvo išmestas, prieš diplomo įteikimą, nes buvo pagautas būnant moterų bendrabutyje.  Bakalaurą T. Turner  ir dar su garbės raštu vis tik gavo 1989 m..

Verslas

1975 m. vienas pirmųjų  panaudojo palydovą, transliuoti jo WTBS kanalą ir taip sugebėjo pasiekti didelę auditoriją ir tai lėmė dideles pajamas. Toliau tęsė  įnovatyvius sprendimus ir 1980 m. įkūrė CNN (Cable News Network) ir TNT (Turner Network Television) kanalus. 1976 m. nusipirko Atlantos „Braves“ beisbolo komandą ir po metų Atlantos „Hawks“ krepšinio komandą, kuri rungtyniauja NBA lygoje. 1986 m. nusipirko „MGM/UA Entertainment Company“, kuriai priklausė daugiau kaip 4000 filmų. Jis taip pat yra prisidėjęs prie vaikams skirto „Cartoon Networks“ kanalo.

Nepaisant T. Turner pasiekimų, jis turėjo ir sunkumų. Nusipirkęs MGM ir kitas kompanijas, pas jį susikaupė didžiulės skolos ir tai privertė iš parduoti dalį MGM ir „Turner Broadcasting System“ akcijų, nors kontrolę jis pasiliko.   Vėliau taip pat nusipirko filmų kūrymo bendroves „New Line Cinema“, „Castle Rock Entertainment“.

1986 m. įkūrė „Goodwill Games“ (Geros valios) žaidynes, kuriomis siekė mažinti šaltojo karo įtampą. šiose žaidynėse varžėsi atletai iš pagrindinių  šalių. (Didžiosios Britanijos, Rusijos, JAV). šios žaidynės buvo nutrauktos po 2001 m. dėl mažo susidomėjimo.

Labdaringa ir kita veikla

1990 m. įkūrė „Turner fondą“,  per kurį savo pinigus aukojo labdarai.  Jis taip pat prisijungė prie akcijos „Duodamas pažadas“ (The givving Pledge), kuriame milijardieriai įsipareigojo bent pusę savo turto paaukoti labdarai, dabar arba po mirties.

Būdamas 12 m.  priklausė Savannahos  Jactų klubui ir dalyvavo varžybose.  1964 m. ir 1977 m. jis būdamas Jachtos kapitonu, laimėjo Amerikos taurę.

 


www.kabutes.lt


Citatos

Visą mano gyvenimą žmonės man sakydavo, aš to negaliu padaryti
Aš nesiekiu aktorystės meno, tačiau man patinka pramogų verslas
Jie yra suvereni valstybė. Mes turime 28 000 branduolinių ginklų. Kodėl jie negali turėti 10? Mes nieko nesakome apie Izraelį, nors jis turi 100 branduolinių ginlų. Panašiai jų Indija, Pakistanas ar Rusija. (Kalbėdamas apie Iraką)
Gyvenimas yra žaidimas. Pinigai yra kaip žaidimo rezultatas.
Kad būtumėte laimingas šiame pasaulyje, iš pradžių jums reikia nešiojamojo telefono, ir paskui jums reikia lėktuvo. Tada jūs esate iš tikrųjų belaidis.
Visos teisės saugomos ©2008 Kabutės.lt - Apie mus - Lietuviškos kabutės - Pasiūlyti citatą Nuorodos: citatos.com | posakiai | Skelbimai Kaune |