kabutes.kasvyksta.lt
 
Autoriai: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Ž
Citatų: 4668 Autorių: 659

    Prisijungimas

Metų horoskopas
Meilės horoskopas Šiandienos horoskopas
Savaitės horoskopas
Mėnesio horoskopas
Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą:Viktoras Pelevinas
Vardas: Viktoras
Pavarde: Pelevinas
Gimė: 1962-11-22
Tautybė: Rusas
Aprašymas:

Viktoras Pelevinas angliškai Viktor Pelevin, rusiškai ?????? ??????? rusų rašytojas.


Gimė Maskvoje. Baigė Maskvos energetikos institutą, vėliau studijavo Literatūros institute. Vėliau dirbo žurnale „Mokslas ir religija“, kuriame buvo atsakingas už straipsnius apie rytų misticizmą. Pirmas istorija buvo publikuotas 1989 m.

Vėliau  rašytojo novelės pasirodė įvairiose žurnaluose, taip populiarindami V.Peleviną. 
Didelės sėkmės sulaukė jo romanas „Čiapajevas ir Pustota“ iki kraštų persunktas budistinių pasaulio iliuziškumo idėjų. Rašytojo knygos išverstos į visas populiariausias pasaulio kalbas, taip pat į japonų ir kinų.

Rašytojas visus kūrinius išleistus iki 2000 m. leido publikuoti viešai internete. Kai kurie romanai yra išleisti ir balso pavidalu.
Keletas rašytojo kūrinių: „šventoji vilkolakio knyga“, „Skaičiai“, „Generation P“, „Čiapajevas ir Pustota“.

www.kabutes.lt


Citatos

Išlįsti iš šiknos tereikia vieną kartą, ir paskui apie ją gali užmiršti. O kad suprastum, kodėl joje esi, reikia viso gyvenimo. Kurį joje ir praleisi. (Šventoji vilkolakio knyga)
Tai ne fingeris, tai pirštas. Apie tai, kas yra, samprotauti nereikia. Tai ir taip priešakis. Užtenka paprasčiausiai parodyti pirštu.(Šventoji vilkolakio knyga)
Visos teisės saugomos ©2008 Kabutės.lt - Apie mus - Lietuviškos kabutės - Pasiūlyti citatą Nuorodos: citatos.com | posakiai | Skelbimai Kaune |