kabutes.kasvyksta.lt
 
Autoriai: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Ž
Citatų: 4668 Autorių: 659

    Prisijungimas

Metų horoskopas
Meilės horoskopas Šiandienos horoskopas
Savaitės horoskopas
Mėnesio horoskopas
Laisvalaikis Vilniuje
Pasirinkite miestą:
Atsitiktinė citata
Kodėl mes taikos metu pribaigiame nesveiką šunį ir nepasigailime dejuojančio žmogaus? O per niekam nereikalingus karus žudome milijonus.
Apie mus

Aforizmas, tai dar nesuvirškinta išmintis.

 

 

Tai minčių, vaizdingų posakių, tikslių citatų, aforizmų, bei sentencijų rinkinys. Viliamės, kad Jums skirta svetainė pravers rašant įvairius darbus, kalbas, organizuojant konferencijas, ar diskusijas.

Kaip teigė Aubrey Dillon-Malone:"Žodžiai kaip ir visa kita, yra tokie geri arba tokie blogi, kaip juos vartojantys žmonės, ir reiškia jie tai, ką mes norime, kad jie reikštų."

Galbūt parinktos taiklios citatos, privers giliau pažvelgti tiek į tuos pačius „žodžius“, tiek ir į mintį, kurią slepia cituojami žodžiai.

Prie kiekvienos citatos galima rasti autorių ir žinoma jo aprašymą. Trumpai pristatome Jums autoriaus pagrindinius biografijos faktus, gyvenimo trukmę, išsilavinimą ir svarbiausius darbus.

Jums skirtą svetainę stengsimės atnaujinti kiek įmanoma dažniau, pildant naujomis citatomis ir naujais autoriais. Būtume dėkingi, jeigu prie svetainės kūrimo, informacijos gausėjimo prisidėtumėte ir Jūs. Galite pasiūlyti citatas, sentencijas, aforizmus.

Jeigu turite parašę autorių biografijas, ar norite patikslinti faktus, rašykite info@kabutes.lt

Registracija

Būna sunku, tarp daugybės citatų atrasti ar prisiminti mėgstamą. Jūsų patogumui, kiekvienas registruotas narys, galės įsitraukti mėgstamą citatą į mėgstamiausių sąrašą.

Kaip taip veikia, galite pasižiūrėti užsiregistravę ČIA.

Visi kiti klausimai, pastabos, pasiūlymai info@kabutes.lt

 

Daugiau apie aforizmus:

Aforizmas yra kaip brangakmenis, kuris įgauna vertę dėl savo retumo ir yra malonus mažomis porcijomis.

Hermanas Hesė

Aforizmas, sentencija, kurių srityje aš tarp vokiečių esu meistras, yra „amžinybės“ forma; mano ambicijos, nusakant dešimčia sakinių, ką kiekvienas kitas visa knyga - „Götzendämmerung.

Frydrichas Nyčė

 

Kiekvieno aforizmo širdyje, naujai ar net paradoksalu, glūdi seniai žinoma tiesa.

 

Artūras šnicleris

Pakratyk aforizmą, iškris melas, o liks matyti banalybė.

 

Artūras šnicleris

Aforizmai – tai geležinės vinys, įkaltos į protą neištraukiamai.

Deni Didro

Visos teisės saugomos ©2008 Kabutės.lt - Apie mus - Lietuviškos kabutės - Pasiūlyti citatą Nuorodos: citatos.com | posakiai | Skelbimai Kaune |